خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
پيوندهاي روزانه
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

سانترال kx-tes824 مرکز تلفنی پیشرفته تر از مدل های پیشین بود زیرا دو مدل kx-ta308 و kx-ta616 در بیشترین حالت ممکن قابل ارتقاء بحالت 6 به 24 بودند به این معنا که در بیشترین حالت از 6 خط شهری پشتیبانی می کردند و با تعریف 24 کاربر استفاده از این خطوط را امکان پذیر می کردند. در این مدل که در حالت اولیه دارای سه خط شهری و هشت داخلی است با تهیه کارت ارتقاء 3 به 8 مدل kx-te82493 و کارت 2 به 8 مدل kx-te82490 توانست با اضافه کردن دو خط شهری به کارت ثانویه این دستگاه را به سیستمی گسترده تر و با کارایی بیشتر تبدیل کند.
اضافه شدن دو خط شهری دیگر نسبت به دستگاه های گذشته باعث شد که شرکت های با کاربران متوسط نیز بتوانند با کمترین هزینه از این دستگاه استفاده کنند. این دستگاه توانست یکی دیگر از مشکلات سیستم های قبلی را برطرف کند به این معنا که در مدل kx -tea308 سرویس دیزا به صورت یک کانال فعال بود به بیانی دیگر این سرویس در صورت دریافت تماس در لحظه فقط می توانست برای یک خط این پیغام را پخش کند که بسیار نا امید کننده بود اما در این مدل از دستگاه های کم ظرفیت می توان با تهیه کارت دیزا مدل kx-te82491 به این روند پاسخ گویی جلوه ای زیبا بخشید. با خرید این کارت قدرت پاسخ گویی این سیستم به دو تماس در لحظه ارتقاء خواهد یافت.
سانترال kx-tes824، مرکز تلفنی پیشرفته با امکاناتی فراوان است که دارای برنامه هایی است که به صورت پیش فرض بر روی دستگاه ذخیره شده است. این برنامه ها هر کدام دارای کدی خاص هستند که با وارد کردن این کد ها می توان از ویژگی های دستگاه در بهترین حالت ممکن استفاده نمود. برای فعال سازی برنامه ها در این مرکز تلفن نیاز به تلفنی اپراتوری است. این تلفن باید قابلیت وارد شدن به حالت تنظیمات را داشته باشد به همین دلیل باید از تلفن هایی استفاده کرد که به غیر از داشتن این امکان مجهز به کلید های میانبر برای این کار باشند. کارشناسان فنی اغلب نمایندگی های پاناسونیک برای این کار تلفن kx-t7730 را معرفی می کنند. زیرا این تلفن به غیر از سازگاری کاملی که با این سیستم دارد دارای کلید های میانبر و صفحه نمایشگری مناسب است که کار برنامه ریزی سانترال را برای کاربران بسیار راحت می کند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 19:15
توسط سینا | تعداد بازديد : 32 | لينك ثابت

در تلفن های معمولی به دلیل تک کاره بودن و محدودیت هایی که دارند شماره ها محدود (متناسب با ظرفیت و حافظه تلفن) در آنها ذخیره می شود و با ورود تماس جدید آخرین شماره از حافظه پاک می شود و دسترسی به شماره امکان پذیر نخواهد بود. اما در سانترال و تلفن های آن بدین ترتیب نخواهد بود. سانترال شماره های ورودی را در خود ذخیره می کند اما در تلفن ها برای دسترسی به تماس ها باید سرویس کالر آیدی و ذخیره آن را در تلفن فعال نمود. این فعال سازی توسط کلید های نشانگر تماس (کلید DSS) تلفن امکان پذیر می شود. در این تلفن ها نیز مانند تلفن های معمولی حافظه محدود است.

آموزش فعال سازی کلید میانبر برای ثبت مشخصات تماس گیرنده

برای فعال سازی این کلید میانبر باید مراحل زیر را انجام داد. این مراحل در سانترال کم ظرفیت و سانترال پر ظرفیت یکسان است و فقط باید تلفنی را انتخاب نمود که دارای کلید نشانگر باشد.
برای ثبت شماره
ابتدا کلید Program را فشار دهید.
کلید نشانگر تماس DSS مورد نظر ار بفشارید.
کلید 1 را فشرده.
شماره داخلی مورد نظر را وارد کنید .
با دکمه AUTO DIAL و یا STOR ذخیره کنید .

در این روش شماره داخلی ها به صورت اتوماتیک ذخیره می شود و برای تعریف شماره های دیگر از روش زیر استفاده کنید :

ابتدا کلید Program را فشار دهید.
کلید نشانگر تماس DSS مورد نظر ار بفشارید.
کلید 2 را فشرده.
شماره شهری مورد نظر را وارد کنید .
با دکمه AUTO DIAL و یا STOR ذخیره کنید .


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 19:10
توسط سینا | تعداد بازديد : 28 | لينك ثابت
لقب زلال ترین دریاچه دنیا را به آن داده اند. دریاچه ای که در جزیره ساوت نیوزیلند قرار دارد و نام واقعی اش دریاچه آبی یا دریاچه بلو است. جایی که آب شبیه یک کریستال قیمتی می درخشد و تمام جزئیات کف دریاچه را به شما نشان می دهد!

همین اول کار تکلیف را روشن کنیم! این دریاچه فقط برای تماشا کردن است. شنا و شیرجه در این دریاچه ممنوع است و همین باعث شده گردشگرانی که به جزیره ساوت نیوزلند سفر می کنند، حسرت به دل از این دریاچه بازگردند.

با این حال «کلاوس تیمان» عکاس طبیعت این شانس را پیدا کرد که با سفر به این نیوزیلند، از اعماق دریاچه بلو (Blue Lake) عکسبرداری کند. تجربه ای که او منحصر به فرد می داند و می گوید سفر به دریاچه بلو یک تجربه بصری فوق‌العاده بود: هرگز آبی تا این حد زلال و شفاف ندیده بودم!
دید افقی از داخل دریاچه حدود 80 متر است که آن را به روشن و شفاف‌ترین دریاچه جهان تبدیل کرده است؛ این دید مشابه شفافیت آب مقطر با درجه خلوص 100 درصدی و حذف تمامی ناخالصی‌ها است

بومیان مائوری این دریاچه را به عنوان یک مکان مقدس می شناسند و به همین دلیل اجازه شنا در آن را نمی دهند. دولت هم البته دلایل خودش را دارد و حفظ زلالی این دریاچه برایش به قیمت شنا ممنوع بودن آن تمام می شود. سفر به دل زلا‌ل‌ترین آب جهان انجام شد.
دید افقی از داخل دریاچه حدود 80 متر است که آن را به روشن و شفاف‌ترین دریاچه جهان تبدیل کرده است؛ این دید مشابه شفافیت آب مقطر با درجه خلوص 100 درصدی و حذف تمامی ناخالصی‌ها است. آب دریاچه بلو از دریاچه یخی دیگری به نام دریاچه کنستانس (Constance Lake) سرچشمه می‌گیرد؛ هر دو دریاچه در نزدیکی کوه فرانکلین در پارک ملی دریاچه نلسون در منطقه تاسمان واقع شده‌اند و آب آنها از ذوب یخچال تأمین می‌شود. آب دریاچه کنستانس از طریق سنگ ها تصفیه و ناخالصی‌های آن گرفته می‌شود و سپس به دریاچه بلو می‌ریزد؛ این آب تنها 24 ساعت در دریاچه باقی مانده و پس از آن به رودخانه سرازیر می‌شود. رنگ های خیره کننده این دریاچه کاملا شبیه عکس به نظر می‌رسند و رنگهای روشن و شفاف منعکس شده از سطح دریاچه، از داخل آب نیز به وضوح قابل مشاهده است.


امتیاز : نتيجه : مجموع 7 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 19:05
توسط سینا | تعداد بازديد : 31 | لينك ثابت

1- حتما از کاغذ 80 گرمی استاندارد استفاده نمایید .
2- سر راه برق دستگاه حتماً از محافظ برق (الکترونیکی) استفاده شود .
3- دستگاه را دور از گرما، سرما و شرایط نامناسب قرار دهید .
4- دستگاه را در جای عاری از هر گونه گرد و خاک استفاده کنید و حد الامکان از روکش های محافظ برای پوشش دستگاه استفاده کنید .
5- از کاغذهای با گرم بالا و مقوا (روغنی) استفاده نکنید .
6- هرگونه دستکاری دستگاه توسط افراد بی تجربه باعث خطر برق گرفتگی یا سوختگی شدید می شود .
7- در صورت آتش سوزی دستگاه اول پریز را برق بکشید .
8 - حتی برای استفاده از مواد مصرفی فابریک استفاده کنید و از استفاده هر گونه مواد غیر فابریکی و غیر استاندارد در دستگاه اجتناب کنید .
9- در صورت ریختن مایعات روی دستگاه ابتدا دستگاه را از برق کشیده و با دستمال خشک، دستگاه را خشک و قسمت کارتریج دستگاه را بیرون آورده و به اولین تعمیرگاه مجاز برای تعمیر ارسال گردد .
10- دستگاه را دور از دست اطفال نگهداری کنید .
11- در صورت هرگونه ایراد یا مشکل با یکی از نمایندگی های مربوطه تماس بگیرید و با تکنسین مجرب در میان بگذارید .
امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 19:00
توسط سینا | تعداد بازديد : 24 | لينك ثابت

همان طور که می دانید استفاده از گوشی تلفن بی سیم امروزه جزء پرکاربرد ترین سیستم ها و وسیله های ارتباطی شده است. این تلفن ها مناسب برای کلیه شرکت ها و محیط ها است و با استفاده از این تلفن ها می توان در هر زمانی با هر شرایطی به تلفن دسترسی داشت و پاسخ گوی تماس ها بود.
تلفن بی سیم دارای استاندارهایی جهانی است که کلیه شرکت های تولید کننده این محصول باید از این قوانین پیروی کنند. یکی از این قوانین که در تولید این محصول باید حتما به آن عمل نمود برد محدود این دستگاه است. به این معنا که کلیه تلفن ها باید تا یک میزان واحدی از مسافت را با دستگاه پایه قابل استفاده باشند و در صورت افزایش مسافت دیگر امکان ارائه خدمات را به کاربر نداشته باشند و در صورت افزایش مسافت دیگر قابل استفاده نمی باشد. وجود این استاندارد سبب کاهش اختلال در سیستم ها و هم چنین دستیابی به بهترین کیفیت صدا است.

در مکان هایی که نیاز به تلفن بی سیم با برد زیاد است چه باید کرد؟

برای پاسخ به این سوال باید ابتدا به اهمیت استفاده از تلفن بی سیم پی برد. در محیط هایی خاص که فرد همواره در حال تردد و رفت و آمد است و عضوی حیاتی نیز برای مجموعه به حساب می آید باید از سیستمی استفاده نمود که تماس با این فرد بسیار آسان و راحت باشد. به همیت دلیل نیاز به تلفن بی سیم بسیار احساس می شود اما همان طور که بیان شد تلفن های بی سیم محدود و طبق قوانینی خاص است پس برای برطرف کردن این خواسته باید از سیستمی پیشرفته تر استفاده نمود.

سیستم دکت


سیستم دکت (DECT) که مخفف عبارت Digital Enhanced Cordless Telecommunications است سیستمی بهبود بخش در تلفن بی سیم است. این فناوری بر روی فرکانس 1880 تا 1900 مگاهرتز فعال است که بر روی شبکه های مخابرات عمومی (PSTN)، شبکه های تلفن همراه (GSM) و مرکز تلفن تحت شبکه (ISDN) امکان استفاده از تلفن دکت را فعال می کند.
این فناوری در واقع همان تلفن بی سیم است به همراه آنتن سلولی IP که به صورت استاندارد برد و مسافت استفاده از تلفن بی سیم را افزایش می دهد. این آنتن ددیجیتال امکان استفاده را به تلفن هایی را می دهد که از این فناوری پشتیبانی کند. عملکرد این سیستم به گونه ای است که انتقال مکالمه از یک سلول به سلول دیگر و پوشش بی سیم را بهینه نمود هم چنین امکان کار در ساختمان های بزرگ را فراهم می آورد. این سیستم دیجیتال جدید قادر است سرویس سریع برای مشتری فراهم کند و از فرصت های تجاری ایجاد شده در زمانی اندک، نهایت استفاده را فراهم نماید.

عملکرد سیستم دکت

در این سیستم دستگاه مرکزی (آنتن سلولی IP) هر 30 ثانیه فرکانسی را ارسال می کند که موقعیت و مسافت تلفن دکت را کنترل و چک کند و هم چنین بیان شد که این سیستم بر روی فرکانسی خاصی فعال است که در این ارسال و دریافت سیگنال بر ای انتقال مکالمه بهترین فرکانس را انتخاب می کند تا تداخل سیگنال ها و استراق سمع از بین ببرد.

کارایی تلفن دکت

استفاده از سیستم دکت و فعال سازی آن در محیط می تواند از محلی دور از محیط نصب پایه دستگاه ، مکالمه ای با بهترین کیفیت را تجربه داشت. در واقع سیستم چند سلولی DECT راهکار یکپارچه بیسیم طراحی شده تا به امروز است که این سرویس به کارمندان این امکان را می دهد ت در حین تردد در محیط از ارتباط تلفنی نیز بهره مند باشند. در مشاغلی که از امکانات گسترده ای برخوردارند این سرویس امکان پاسخ گویی سریع به مشتریان را فراهم می آورد.

مکان استفاده از گوشی تلفن دکت در سیستم سانترال

امروزه اکثر شرکت ها برای بهینه سازی مکالمات و مدیریت خطوط شهری از دستگاه سانترال استفاده می کنند. سانترال متناسب با خطوط شهری و نوع آن (دیجیتال-آنالوگ) و هم چنین تعداد داخلی های شرکت، مورد انتخاب و گزینش قرار می گیرد. در مجموعه هایی با وسعت و محدودده بالا راه اندازی این تلفن ها بسیار حیاتی و مورد نیاز است به همین دلیل پاناسونیک این سیستم را برای دستگاه های سانترال خود فعال نمود تا افراد بتوانند در هر مکانی از مجموعه خود پاسخ گوی تماس خود باشند.
امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 18:11
توسط سینا | تعداد بازديد : 24 | لينك ثابت

الماس‌ها از جمله سنگ‌هایی هستند که طرفداران خاص خود را دارند و بسیار گران‌قیمت هستند. این مقاله شما را با 10 الماس برتر دنیا آشنا خواهد کرد و اطلاعاتی در مورد آن‌ها به شما می‌دهد.10. الماس آلنات : سه میلیون دلاراین سنگ بر اساس نام یکی از صاحبان آن به نام میجر آلفرد ارنست آلنات نامگذاری شده می‌باشد که یک سرباز، حامی هنر، ورزشکار، و تاجر بود. اگرچه مبدأ اصلی این سنگ ناشناخته است اما این‌گونه تصور می‌شود که این سنگ در معدن الماس De Beers Premium یافته شده است. سرگرد آلنات این الماس را در اوایل دهه‌ی 1950 خریداری نمود. وزن سنگ حدود 101.29 قیراط ( 20.258 گرم ) است. رنگ آن زرد شفاف با برش‌های کوسنی است. صاحب کنونی این الماس شرکت سیبا (
siba) می‌باشد. برای افزایش شفافیت، این سنگ تحت برش های زیادی قرار گرفته و در نهایت پس از فروش به صاحب فعلی‌اش، به وزن الآن مجدداً برش داده‌شده و شدت شفافیت رنگ زرد آن،به تخیلی قوی (fancy intense) رسیده است. ارزش تخمین زده شده برای این سنگ دست کم 3 میلیون دلار امریکا می‌باشد.9. الماس قلب ابدیت : 16 میلیون دلاراین الماس عضو طبقه‌بندی سنگ‌های رنگی بسیار کمیاب می‌باشد. الماس قلب جاودان در معدن الماس پریمیر (
Premier) در جنوب آفریقا یافت شده است. این معدن تنها معدن دنیاست که میزان قابل ارزیابی الماس آبی در آن تولید می‌شود. این الماس توسط گروه استینمتز (Steinmetz Group) برش داده شد، آن‌ها صاحبان اصلی این سنگ قبل از فروشش به د بیزر بودند. وزن قلب ابدیت 27.64 قیراط ( 5.528 گرم ) است و به رنگ تخیلی واضح آبی (Fancy Vivid Blue) است. این الماس در ژانویه سال 2000 یافت شد. قلب ابدیت در کلکسیون جواهرات هزاره د بیرز بوده است. صاحب فعلی قلب جاودان سعید قدری هندی است و ارزش آن حدود 16 میلیون دلار آمریکا تخمین زده شده است.


8. الماس قرمز موساایف : 20 میلیون دلار


این الماس بزرگ‌ترین الماس قرمز رنگ شناخته‌شده در جهان می‌باشد. این الماس در سال 1990 توسط یک کشاورز برزیلی در ناحیه‌ای که امروزه با نام آلتو پارانایبا شناخته می‌شود کشف شد. الماس موساایف که الماس سپر قرمز (Red Shield Diamond ) نیز نامیده می‌شود، سنگی 5.11 قیراطی
(1.022 گرم) است . این سنگ برش مثلثی برلیانی دارد و دارای رنگ تخیلی قرمز است. این سنگ توسط شرکت ویلیام اسکات گلدبرگ (William Goldberg Diamond Corp) خریداری و برش داده شد و به زودی تبدیل به الماس شناخته شده سپر قرمز (Red Shield Diamond ) شد. صاحب فعلی آن شرکت سهامی خاص جواهر سازان موساایف است بوده و ارزش آن حدود 20 میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

7. الماس ویتلسباخ: 80 میلیون دلار

این الماس در اصل از معادن کولور شهر گونتور در ایالت اندرا پرادش کشور هند به دست آمده است . صاحب اولیه این سنگ، فیلیپ چهارم اسپانیا بود و این سنگ در اواسط دهه‌ی 1960 یافته شده است. الماس اصلی
ویتلسباخ که به نام ویتلسباخ آبی نیز شناخته می‌شد، حدود 35.56 قیراط ( 7.112 گرم ) وزن داشت، و به رنگ تخیلی عمیق آبی متمایل به خاکستری بود که به عنوان جواهر تاج هر دو کشور اتریش و باواریا استفاده شده بود . رنگ و شفافیت آن قابل‌مقایسه با الماس امید (Hope Diamond ) است. این الماس برش‌های عتیقه‌ی برلیانی بیضوی ستاره‌ای (Antique Oval Stellar Brilliant Cut) دارد. وزن نهایی الماس 4 قیراط سبک‌تر است، زیرا لورنس گراف که صاحب بعدی این الماس بود، برای برطرف کردن ایرادات آن ، مجدداً این الماس را توسط سه برشکار تراش داد. بنابراین وزن نهایی آن 31.06 قیراط ( 6.212 گرم ) بوده و ارزش تخمینی آن 80 میلیون دلار آمریکا برآورد شده است. صاحب کنونی این الماس حمد ابن خلیفه آل ثانی می‌باشد.


6. الماس ستاره‌ی صورتی : 83.2 میلیون دلار


این الماس تنها و بزرگ‌ترین الماس شناخته‌شده به رنگ صورتی واضح است. ستاره‌ی صورتی توسط د بیزر در سال 1999 در جنوب آفریقا یافته شده و وزن نتراشیده آن 132.5 قیراط بود. این الماس در نمایشگاه اسمیتسونیان به اسم " شکوه و جلال الماس ها " در کنار برجسته‌ترین الماس‌های دنیا به نمایش گذاشته شد. وزن کنونی این الماس 59.60 قیراط (11.920 گرم ) بوده و برش برلیانی بیضوی آمیخته (
Mixed Oval Brilliant Cut) دارد. ارزش تخمین زده‌شده برای ستاره‌ی صورتی 83.2 میلیون دلار آمریکا است. الماس توسط حراج خانه ساتبیز در ژنو به حراج گذاشته شد و قیمت فروش آن، رکورد قیمت تمام سنگ‌های قیمتی را شکست. این الماس توسط اسحاق وولف، یک برشکار الماس آمریکایی خریداری شد و او نام این سنگ را به رویای صورتی تغییر داد. نام‌های متفاوتی از طریق صاحبان متعدد به این سنگ داده شده است. نام این الماس به طور پیوسته از استینمتز صورتی ( 2007-1999) به ستاره‌ی صورتی ( 2013 2007 ) و سپس به رویای صورتی ( 2013 به بعد ) تغییر داده شده است .


5. الماس صدساله‌ی د بیزر – 90 میلیون دلار


الماس صدساله‌ی د بیزر سومین الماس بزرگ یافته شده در معادن پریمیر می‌باشد. این الماس دارای بیش‌ترین درجه‌ی بی‌رنگی است و از بیرون و داخل بی‌عیب است. این الماس در 17 جولای 1986 با استفاده از سیستم اشعه‌ی ایکس در جنوب آفریقا کشف شد. وزن نتراشیده آن 599 قیراط بود که در نهایت به 273.85 قیراط ( 54.770 گرم ) کاهش یافت.
انستیتوی گوهر شناسی آمریکا به رنگ این الماس، درجه D را داده است. برش این الماس ، بریلیانی اصلاح شده به شکل قلب است. نام این الماس داستان جالبی را همراه با خود می‌آورد. این الماس به شکل خام برای جشن صد ساله‌ی معادن یکپارچه د بیزر به نمایش گذاشته شده بود . صاحب فعلی این الماس ناشناس است و ارزش تخمینی آن حداقل 90 میلیون دلار آمریکا برآورد شده است .


4. الماس امید – 200 میلیون دلارالماس امید که معمولاً با نام‌های " آبی فرانسه "، " جواهر شاه " و " تاورنیه آبی " نیز خوانده می‌شود مشهورترین الماس جهان است. به دلیل وجود مقادیری بور در ساختار کریستالی این الماس، رنگ آن تخیلی آبی متمایل به خاکستری
تیره است. میزان روشنی آن به دلیل وجود دانه دانه‌های سفید، VS1 در نظر گرفته شده است. این الماس در معادن بزرگ کولار در هند یافته شده است. تاریخ کشف الماس امید همچنان یک راز است. سنگ دارای برش کوسنی عتیقه است. تاریخ اولین برش این سنگ هنوز ناشناخته است اما پس از سال 1791 از الماس آبی فرانسوی دوباره برش داده‌شده و برش نهایی آن توسط هری وینستون در بین سال‌های 1949 تا 1958 داده شد. الماس امید خصوصیات فیزیکی منحصر به فردی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته شود. وزن این الماس 45.52 قیراط ( 9.104 گرم ) است و اندازه‌ی آن با گردو یا تخم کبوتر مقایسه شده است. درصورتی‌که نور ماوراء بنفش با طول موج کوتاه به این سنگ تابانده شود، این سنگ تا زمانی حتی پس از قطع شدن منبع نور، درخشش شدید و عجیبی انجام می‌دهد. به دلیل این خصوصیت عجیب، مردم تصور می‌کنند این الماس نفرین شده است. صاحب فعلی این الماس موزه‌ی تاریخ طبیعی اسمیتسونین است. بهای تقریبی آن 200 تا 250 میلیون دلار آمریکا تخمین زده شده است.


3. الماس کولینان: 2 میلیارد دلار


این الماس بزرگترین الماس یافته شده با کیفیت جواهر است. بزرگترین جواهر جلا
داده‌شده از این سنگ به نام کولینان 1، یا ستاره‌ی آفریقا است. الماس کولینان در معادن پریمیر در جنوب آفریقا کشف شد. نه الماس مشابه که از سنگ کولینان جدا شدند، به نام‌های کولینان 1 تا کولینان 9 هستند. کولینان 1 بر روی عصای سلطنتی نصب شده است. هردوی کولینان 1 و کولینان 2، جزو جواهرات سلطنتی انگلستان هستند. کولینان 9 بر روی یک انگشتر طلای سفید که به اسم انگشتر کولینان 9 شناخته می شود نصب شده است. وزن الماس کولینان برابر 3106.75 قیراط (621.350 گرم ) بوده و دارای برش های متنوع ( کوسنی، گلابی و مارکیز) می باشد. این الماس توسط برادران آسچر برش داده شد. صاحب اصلی آن شرکت حفاری الماس پریمار بود و در حال حاضر متعلق به پادشاهی انگلستان می‌باشد. رنگ این سنگ سفید و با درجه‌ی D یا e می‌باشد. قیمت تخمین زده شده برای این الماس، 2 بیلیون دلار آمریکا است.


2. الماس سانسی: بسیار گران‌بهااین الماس در اصل از هند منشأ گرفته و شهرت آن به مغول های دوران باستان هم می‌رسد. این سنگ قبل از سال 1570 کشف شد. الماس سانسی، اولین الماس بزرگی بود که با وجوه متقارن برش داده شد. شکل آن مانند دو تاخ پشت به پشت است اما فاقد شکل خیمه‌ای می باشد. وزن این سنگ 55.23 قیراط ( 11.046 گرم ) است و رنگ آن زرد کمرنگ است که درجه‌ی دقیق آن به ثبت نرسیده است. برش این الماس، برش برلیانی اصلاح شده سپرمانند (
shielded shaped modified brilliant cut) است. الماس سانسی دارای تاریخچه‌ ای جالب با صاحبان متعدد است. این سنگ صاحبان مختلف و کشورهای متعددی را تجربه کرده است. سرانجام این سنگ درخشان، در گالری آپولو که متعلق به کلکسیون جواهرات سلطنتی فرانسه در موزه‌ی لوور است، قرار گرفت. الماس سانسی، بسیار باارزش است و نمی‌توان برای آن قیمتی تعیین کرد.1 - الماس کوه نور – بسیار گران‌بهاتاریخ این سنگ ، به وینکونتار، گونتور، در نزدیکی معبدی در اندرا پرادش در هند بازمی‌گردد . این الماس ثروت بسیاری از خاندان‌ها، از جمله خاندان مغول‌، سیک، پارس، و بریتانیا بوده است. قدیمی‌ترین اشاره به کوه نور به سال 1526 بازمی‌گردد . در طول فرمانروایی بریتانیا در هند، این الماس از هند به انگلستان منتقل شد. وزن اصلی کوه نور قبل از برش 793 قیراط بود، که در حال حاضر یک الماس برش خورده به وزن 105.6 قیراط ( 21.6 گرم ) می‌باشد. کوه نور یکی از بزرگ‌ترین الماس شناخته‌شده در جهان است. این الماس، توسط هورتنسو بورگیا برش داده شد. این سنگ، گنجینه‌ای برای بسیاری از پادشاهان بوده و در حال حاضر گران‌بهاترین جواهر دنیا می باشد. اندازه‌ی کوه نور 36* 3.90*13.04 میلی‌متر برآورد شده است . در حال حاضر این الماس در تاج ملکه الیزابت قرار داشته و در برج لندن به نمایش گذاشته شده است. گردشگران زیادی از سراسر دنیا به این مکان جذب می‌شوند تا تنها نگاه کوتاهی به این سنگ بیاندازند.
امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 18:06
توسط سینا | تعداد بازديد : 30 | لينك ثابت

در سانترال تحت شبکه نرم افزاری وجود دارد که CA نام دارد. CA یک نرم افزار کاربردی بسیار سودمند است که در هنگام دریافت تماس و یا برقراری مکالمه ای با هر داخلی و یا شماره ای خارج از سانترال اطلاعات را بر روی صحنه نمایشگر رایانه شما به تصویر می کشد. در واقع این نرم افزار ابزارهایی مختلف را برای ارتقاء ارتباطات همزمان کاربران سانترال امکان پذیر می سازد.
این نرم افزار برای افرادی با سطوح دسترسی مختلف طراحی شده است که هر فرد با توجه به سطح نیازی که دارد می تواند از این نرم افزارها استفاده کند.

CA basic
همانطور که از نامش مشخص است امکان استفاده از نرم افزار را به صورت کاملا ابتدایی و اولیه در اختیار افراد قرار می دهد که می توان توسط این نرم افزار به سرعت و با یک انتخاب تماس ها را برای کارمندان و اپراتورها فراهم آورد.

CApro
استفاده پیشرفته و کارایی های متنوع این نرم افزار هنگام استفاده از این مدل از نرم افزار به سادگی نمود پیدا می کند. این نرم افزار در عین امکان ارتباط تماس ها به فرد این اجازه را می دهد که از در دسترس بودن کاربران در مکان های مختلف اطلاع پیدا کند.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اطلاع از حضور افراد
  • شماره گیر تصویری از طریق رایانه
  • منو popup در هنگام دریافت تماس بر روی صفحه مانیتور
  • تاریخچه مکالمه هر فرد
  • یکپارچه سازی با نرم افزار crm برای نمایش شماره ها و اطلاعات افراد
  • دسترسی آسان به قابلیت های عمومی تلفن
  • امکان ارتباط بسیار آسان به سیتسم پست صوتی شخص (پیغام گیر)
  • یکپارچه سازی و امکان فعالیت با نرم افزارهای excel , word و...
  • امکان فعال سازی بر روی thinclient برای افراد در هر جای دنیا و ارتباط از طریق بستر وبهمانطور که بیان شد این نرم افزار بر روی سانترال تحت شبکه سری TDE نصب و راه اندازی می شود. برای استفاده از این نرم افزار مدیریتی باید متناسب با نوع نرم افزار و تعداد کاربران از کدهای فعال سازی مختلفی بهره برد. کدهای زیر مربوط به فعال سازی این نرم افزار به حساب می آیند که متناسب با تعداد کاربران و مدل نرم افزار (basic-pro) قابل انتخاب است.

KX-NSC2110 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 10 نفر
KX-NSC2140 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 40 نفر
KX-NSC2144 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 128 نفر
KX-NSC2201 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 1 نفر
KX-NSC2205 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 5 نفر
KX-NSC2210 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 10 نفر
KX-NSC2240 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 40 نفر
KX-NSC2244 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 128 نفر


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 18:01
توسط سینا | تعداد بازديد : 23 | لينك ثابت

تلفن سانترال به 3 دسته بزرگ تلفن هایبرید ، دیجیتال و دکت تقسیم بندی می شود . دو دسته بندی اول که شامل تلفن های رومیزی است قابلیتی خاص را به کاربران دستگاه سانترال می دهند و آن هم امکان اتصال یک تلفن دیگر به تلفن اصلی است .
دستگاه سانترال در بدو خرید جعبه ای خالی است و متناسب به مدل آن با تهیه کارت های خط شهری و داخلی تجهیز می شود . کارت های داخلی با ظرفیت های مختلفی در نظر گرفته شده است که برای کاربران خود محدودیت هایی قائل شده است اما یک ویژگی مهم وحیاتی برای کاربرانی خاص در نظر گرفته است .

DXDP

Digital Extra Device Port یا پورت اضافه دیجیتال . برای فهم بهتر می توان این گونه بیان کرد که می توان یک داخلی دیجیتال اضافه از تلفن دیجیتال گرفت .
اگر به پشت تلفن های دیجیتال دقت کنید 2 درگاه سوکت در نظر گرفته شده است .

• TO TEL
• TO MAIN UNIT

تلفن سانترال از طریق سیم دو زوجی تخت به کارت داخلی سانترال متصل می شود . در واقع از یک طرف با اتصال به درگاه TO MAIN UNIT از طریق سر سوکت RJ-11 و از سمت دیگر با سربندی در کابل آمفونل در سانترال تعریف می شود . این روند در کلیه تلفن های سانترال هایبرید و دیجیتال به یک روش است اما در تلفن دیجیتال یک درگاه دیگری نیز در نظر گرفته شده است با نام TO TEL . این درگاه به کاربری دیگر این امکان را می دهد تا داخلی کاملاً مجزا و تفکیک شده از این گوشی تلفنی را تعریف کرده و استفاده نماید .
در واقع تلفن دیجیتالی دیگر در فاصله نهایتاً دو متری را با استفاده از سیم دو زوجی به تلفن اصلی متصل به سانترال می توان تعریف نمود .

ویژگی های DXDP

این امکان در سانترال پاناسونیک ویژگی های منحصر به فرد دارد که می توان به چند مورد آن به صورت کاملاً خلاصه اشاره کرد :

• تعریف یک خط با شماره داخلی مجزا و منحصر به فرد
• بهره گیری از امکانات سانترال به صورت کاملاً یکسان
• استفاده بهینه از فضای کارت های سانترال
• صرفه جویی در خرید هر کارت داخلی دیجیتال
• دو برابر کردن ظرفیت محیط در صورت افزایش داخلی
• کاهش هزینه سیم کشی از سانترال به هر تلفن

با توجه به موارد فوق وجود این امکان در سری پرظرفیت را می توان یک گزینه کاملاً قابل اتکا نامید زیرا در کاهش هزینه های خرید کارت داخلی و حتی هزینه سیم و سیم کشی نیز نیز تأثیر مستقیم و بسیار زیادی دارد .


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 17:56
توسط سینا | تعداد بازديد : 30 | لينك ثابت
هر انسانی دوست دارد زیبا و خوش پوش باشد.اما برخی مواقع شرایطی پیش می اید که انسان مجبور است به سمت کارهایی برود که خودش چندان تمایل به ان ندارد.
خانم"کوکو لین"از جمله بانوانی است که مجبور است به سمت و سوی آرایش کردن برود.او می گوید قیافه من طوری است که اگر آرایش ننمایم شباهت زیادی به مردان پیدا می نمایم.او می افزاید سال گذشته هنگامی که جهت استخدام به فروشگاه زنانه رفتم سعی نمودم سر و سامانی به خودم دهم.
تا انجا که امکان داشت خود را ارایش نمودم و چهره خود را به شکل یک خانم کامل جلوه دادم.پس از مدتی که از استخدام شدنم در فروشگاه می گذشت تصمیم گرفتم چهره واقعی خود را به همکارانم نشان دهم.بنا بر این دیگر انطور که باید و شاید به ارایش خودم نمی پرداختم.

گویی همکارانم با این مساله کنار آمده بودند هر چند که برخی مواقع قیافه عجیب و غریب من برایشان تعجب اور بود.من تصمیم گرفتم قیافه های مختلف خود را برای سایرین در وبلاگم منتشر نمایم.بسیاری از کاربران نظرات منفی و بسیاری هم نظرات مثبت ارسال می نمایند ولی به هر حال این شرایطی است که مجبورم با ان کنار بیایم

امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 17:51
توسط سینا | تعداد بازديد : 28 | لينك ثابت

چگونه می توان خطوط شهری را مدیریت کرد؟
بهترین راه پاسخ دهی به مشتریان چیست؟
برای جلوگیری از، از دست دادن مشتری چه باید کرد؟
چگونه می توان بدون از دست دادن مشتری با محدودیت های کم شرکت را ارتقاء داد؟
آیا فقط کارشناس فنی برای پاسخگویی به سؤالات مشتریان کافی است؟
چگونه میتوان شبانه روزی تماسهای شرکت را کنترل نمود؟
برای پاسخگویی خطوط چند اپراتور نیاز است؟
برای ارتباط تماس به کارشناس چه مراحلی باید طی شود؟
در حالت پیش فرض چه کسی باید پاسخ گو تلفن باشد؟ کارشناس فنی؟

این سؤالات و هزاران سؤال از این قبیل، ذهن مدیریت شرکتها را به خود اختصاص داده است. اما به نظر شما مدیریان راه حلی برای این کار در نظر گرفته اند؟ چه تصمیمی برای این کار می گیرند؟

برای پاسخ به این سؤالات و برطرف کردن تمام نیازهای شرکتها تنها راه حل استفاده از سانترال پاناسونیک است. این دستگاه قابلیت جمعآوری خطوط شهری را داراست و به کاربران خود امکان استفاده از این خطوط شهری را (بسته به صلاحدید مدیریت میتواند تمام خطوط یا بعضی از خطوط باشد) میدهد. در حالت عادی و پیش فرض استفاده از خط شهری فقط برای یک کاربر امکان پذیر است که با استفاده از دستگاه سانترال و بهره گرفتن از ویژگی های این مرکز تلفن پاناسونیک این خطوط شهری برای همه کارکنان قابل استفاده است.
سانترال پاناسونیک این قابلیت را دارد که با منشی اتوماتیک را فعال کنید که این منشی تلفنی در واقع صدایی ضبط شده که در هنگام پخش آن به افراد تماس گیرنده این امکان را میدهد که با کمک گرفتن از کلیدهای شماره گیر گوشی به واحد مورد نظر خود را به راحتی ارتباط داده شوند. این صدا پخش شده که سرویس دیزا نام دارد برای کلیه شرکتها بسیار مناسب است زیرا توسط فعالسازی این سرویس راهنمایی چند مرحله ای تماس گیرنده دیگر نیازی به نیروی دفتری اضافه وجود ندارد و هم چنین ارتباط دهی تماسها بین داخلی ها کاهش می باید و نهایتاً سرعت پاسخگویی به تماسها افزایش مییابد.
در واقع این سرویس برطرف کننده نیمی از شرکتها است که به دلیل نداشتن آگهی کافی شرکت ها در این زمینه روند پاسخگویی به همان شکل سنتی خود ادامه می یابد. همان طور که بیان شده دستگاه سانترال با ویژگی های مختلف برای مجموعه هایی با نیاز و شرایط مختلف طراحی شده است که هر کدام از این سیستم های ارتباطی برطرف کننده خواسته ی مجموعه ها هستند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 17:46
توسط سینا | تعداد بازديد : 26 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 21
» بازديد ديرور : 36
» بازديد ماه گذشته : 839
» بازديد سال گذشته : 29895
» كل بازديد : 50837

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.237.97.64
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
home automation in los angeles
خرید فیلم و سریال
Barabas Ropa de hombre
Hookah Shisha Tobacco