خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ


Biogeraphyگروه تن به 10 (تی بی تن) از گروه های زیرزمینی موسیقی هیپ-هاپ ایران و عضو و مؤسس لیبل میشناسی
مارو رکوردز است که در حــــال حاضر اعضای آن امیر آئمها، مهدی آلفا، رضا موتی، علی 10، پوریا شارلاتان
و پرهام سزارمی باشند.
کلمه تن به 10 به معنای یک نفر در مقابل 10 نفر در همه زمینه های زندگی است.
شروع فعالیتتن به 10در ســـــــال 1385 و به صورت اتحادی از چنـــــــد گروه و خواننده زیرزمینی هیپ-هاپ ایرانی
در آلبومی با نامارتش تن به 10می باشد.از جــــــمله گروه ها و خوانندگان حـــــــاضر در اتحاد آلبوم ارتش تن به 10:
آئمها (گروه آلــــــمانی اپزیت کینگ کنگ) - رضا موتـــــی و مهدی آلفا (گروه سگام) - شاهین لــــو، آپاچی(M-sain)،
شاه ام-سی، علی صـــــوفی (گروه تی-ام) – ماموت (ال-پی) و تتیـــس (گروه پی.کی.باستا) و علی10 نمی باشند.
پس از آلبوم برخی از اعضای اتحاد تصـــمیم می گیرند تا تن به 10 را از یک اتحاد چند گــــــــروهی به یک گروه مستقل
تبدیل کنند که در نتـــــــیجه این امرامیرآئمها، رضا موتی، مهدی آلفا و علی10،گروه تن به 10 رو به طــور رسمی
پایه گذاری می کنند.
تن به 10 سال 1386 را با چند تک آهنگ و همکاری با حرکت "دیوار" در کنار خوانندگانی چون نیموش،ساچمه، بابک تیغه
و بهرام آغاز کرد ولی به دلیل مشکلاتی مدتی در حدود 1 سال خاموش ماند و نهایتا در سال 1387 با تک آهنگ برگشتیم
با قدرتی چند برابر به صحنه موسیقی رپ بازگشت.
در اواخر سال 1387 تن به10 تصمیم گرفت تا دو عضو جدید به گروه اضافه کند که پس از طی مراحلی پرهام سزار و
پوریا شارلاتان (جوکر سابق) به جمع جهار نفره گروه اضافه شدند و با تک آهنگ بای بای به طرفداران معرفی شدند.
به دنبال آن در سال 1389 نیز امیر خلوت به گروه پیوسj;ت که پس از 1 سال فعالیت از گروه جدا شد و فعالیت خود را به صورت
فردی دنبال می کند. در همان سال خبر خداحافظیعلی 10 از موسیقی هیپ-هاپ بکه گوش رسید که پس از دو سال دوری
از میکروفون سرانجام در سال 91 به هیپ-هاپ و گروه تن به 10 بازگشته است.
در راستای یکی از اهداف گروه مبنی بر استعداد یابی و ارتقای پایه ای سبک هیپ-هاپ در ایران، تن به 10 از سال 1390
مسابقه سالانه ارتش تن به10®را راه اندازی کرد و در پی آن در سال 1391 و با همکاری آهنگسازان برجسته موسیقی
هیپ-هاپ ایران اقدام به برگزاری سری مسابقات آهنگسازی تحت عنوان تن به بیت® نمود.

Mishnasi Maro Records

لیبل نظارتـــــــــی می شناسی مارو رکوردز®حـــــــرکتی زیرزمینی تحت نــــــــظارت گــــــــروه هیپ-هاپ تن به 10است
که با ایجاد یک اتحـــــــــاد منسجم و همکاریهای مختـــــــلف در زمینه موسیقی هیپ-هاپ بـــــستری مناسب برای پیشرفت
موسیــقی زیرزمینی ایران فراهم می کند. هنرمندان از شاخه های مختلف و با تخصص های گوناگون به این حرکت می پیوندند
و با همیاری و کار گروهی سرعت پیشرفت خود را افزایش می دهند تا صدای خود را بهتر به گوش مخاطبان این سبک برسانند.
این حرکت از سال 2007 و با نظارت بر کـــــــــار گروه تن به 10 آغاز شد و فعالــــــیت اصلی خود را در سال 2011 و پس از اولین
سری مسابقه ارتش تن به 10®و با تحت پوشش گرفتن یکی از منتخبین مسابقه به نام جاستینا اعلام کرد.

Justina

فریماه ملقب به جاستینا متولد 30 بهمن ماه 1368در تهران، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ترانه نویسی، رپ و
خوانندگی در موسیقی زیرزمینی ایران از سال 1387 آغاز کرد و در سال 1390 و پس از برگزیده شدن در مسابقه
ارتش تنبه 10 به لیبل می شناسی مارو رکوردز ( تحت نظارت گروه تن به 10) پیوست

امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:57
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت

گفتگو با احسان علیخانی مجری تلویزیون هفته گذشته در برنامه «رادیو هفت» روی آنتن رفت و مجری و تهیهکننده «ماه عسل» به سوالات منصور ضابطیان پاسخ داد.

وی در این گفتگو با اشاره به اینکه در دبیرستان رشته انسانی خواند تا وکیل شود، گفت: در زمانی که تعداد متقاضیان پنج برابر صندلیها بود، در کنکور رتبه خوبی آوردم و در دو رشته حقوق و مدیریت قبول شدم.
در رویا با قاضی دست به یقه میشدم

این مجری درباره علاقهاش به حقوق اینگونه توضیح داد: یکی از تفریحات من در تابستان این بود که در اتاقم یک فضای دادگاه درست میکردم و به عنوان وکیل بلند میشدم و از یک متهمی دفاع میکردم و حتی در رویاهای خودم بعضی وقتها با قاضی دست به یقه میشدم.

احسان علیخانی ادامه داد: یک آشنایی داشتم که از علاقه من به حقوق باخبر بود و در زمانی که قصد انتخاب واحد میان حقوق و مدیریت را داشتم، من را در تابستان به دادگاه خانواده برد. بیش از یک ساعت در راهروهای دادگاه قدم زدم و فضایی متفاوت را تجربه کردم که متوجه شدم اصلا آدم این کار نیستم زیرا هرگز نتوانستم فضای کتک کاریها و دعواهایی را که آنجا رخ میدهد تحمل کنم. بنابراین تازه متوجه شدم من فقط ادای وکالت را دوست دارم ولی به خود وکالت اصلا علاقه نداشتم.

مجری برنامه «ماه عسل» تأکید کرد: پس از این موضوع رشته مدیریت بازرگانی را که آن زمان براى خودش اسم و رسمی داشت انتخاب کردم و به دانشگاه تهران رفتم.

وی به علاقهاش به سینما و تلویزیون اشاره کرد و گفت: من از همان 17 تا 18 سالگی عشق به این فضای هنر و به ویژه تلویزیون را حس میکردم.

احسان علیخانی در پاسخ به اینکه چه کسانی در تلویزیون برایت جذابیت داشتند، اظهار کرد: هنوز هم فکر میکنم که خیلی از کارهایی که در دورانی که من در دبیرستان بودم پخش میشد، کارهای خیلی خوبی بودند.

وی ادامه داد: شبکه آی فیلم در حال پخش مجدد سریال «سربداران» است. دوران کودکی وقتی این سریال را میدیدم، یک ترسی من را میگرفت و به همین دلیل الان فکر میکنم محمد علی نجفی خیلی خوب آن فضا را ترسیم کرده است، چون اصلا قرار بود از آن فضا بترسی و دقیقا در همان ایام در تاریخ همچین فضایی حاکم بوده است.

اجرای منوچهر نوذری بینظیر بود

مجری و تهیهکننده «پشت صحنه» به اجرای مجریان تلویزیون در آن زمان اشاره کرد و گفت: در آن دوران اجرای منوچهر نوذری را بیشتر از همه دوست دارم و در واقع باید بگویم بی نظیر بود و البته فخرایی و عالمی و مقامی را هم دوست داشتم، زیرا دیدنیها بخشی از زندگی همه ما ایرانیها بود.

خاطرات جالب و شنیدنی احسان علیخانی +عکس

وی در بخش دیگری از گفتگوی خود با ضابطیان درباره تجربیات سالهای گذشتهاش در تلویزیون اظهار کرد: سال 78 بود که من در یک فیلم سینمایی دستیار کارگردان بودم. از من خواستند تا یکی از بازیگران را صدا کنم که سر صحنه بیاید. من هم به راهپله خانهای که لوکیشنمان بود رفتم و گفتم که خانم فلانی لطفا بفرمایید سر صحنه. یک بار دیگر هم او را بلند صدا کردم. بعد از این آن خانم که معروف است و اسمش را نمیآورم از اتاق گریم بیرون آمد و به کارگردان گفت این آقا باید میآمد آرام و در اتاق گریم از من خواهش میکرد که سر صحنه بیایم اما حالا با این برخورد اینجا یا جای من است یا جای ایشان و به من اشاره کرد.

این مجری ادامه داد: سر همین موضوع فردای آن روز از من خواستند که دیگر سر کار نیایم. سالها بعد آن خانم را جایی دیدم و او به من گفت که خیلی دوست دارد در «ماه عسل» با من گفتگو کند من هم اتفاق آن سال را به او یادآوری کردم اما او چیزی یادش نمیآمد و بابت آن برخورد ناراحت شده بود. من هم به شوخی به او گفتم اگر به برنامه من آمدید این بار قول میدهم دیگر شما را آنطوری صدا نکنم.

احسان علیخانی درباره تجربیات بعدیاش توضیح داد: پس از آن کار به تلویزیون رفتم و زمانی که مهندس جعفری جلوه مدیر شبکه یک بود با مدیر گروه اجتماعی این شبکه قرار گذاشتم و با اعتماد به نفس به او گفتم که فقط یک دوربین میخواهم تا گزارش تهیه کنم. آن زمان مراحل اداری مختلفی برای گرفتن دوربین باید طی میشد و مثل حالا ساده نبود. مدیر گروه اجتماعی هم این ریسک را کرد و کار را به من جوان 19 ساله سپرد. من برایشان سه آیتم 10 دقیقهای ساختم که در سه شب قدر از تلویزیون پخش شد.

شنیدم لاریجانی هم سه آیتم 10 دقیقهای مرا پسندیده است

مجری ماه عسل یادآور شد: این کار در سه لوکیشن مختلف حس و حال مادران شهدا و فضای شبهای قدر را ترسیم میکرد و فضای بی نظیری داشت. کارها در تایم خوبی هم پخش شدند و آن زمان جعفری جلوه خیلی از این کار خوشش آمده بود حتی شنیدم دکتر لاریجانی هم از برنامه استقبال کرده است البته نمیدانم این موضوع درست است یا خیر.

احسان علیخانی اضافه کرد: پس از آن به پروژههای مختلف معرفی شدم تا آیتم برنامههایشان را بسازم. «میعاد شبانه» برنامهای به تهیه کنندگی مصطفی موسوی بود که شبی دو آیتم از من در آن پخش میشد چند وقت پیش جلسه پرسش و پاسخی با دانشجویان دانشکده خبر داشتم و آنها از من سوال کردند چرا کمتر سر و کلهام در رسانه پیدا میشود من آن روز گفتم به خاطر اینکه به سختی وارد قاب جادویی شدهام.

احسان علیخانی یادآور شد: بنابراین قدر جایگاهم را بیشتر میدانم. آن زمان فقط آیتمهای من پخش میشد کم کم به وسیله صدا با مخاطب ارتباط گرفتم. کمی بعد دستم هم وارد کادر شد و گزارشگری را تجربه کردم تا سرانجام به اجرا رسیدم. در برنامه «پسرهای ایرونی» به تهیه کنندگی امیر حسین خرمشاهی گزارشگر بودم و جواد مولانیا مجری بود که در استودیو حضور داشت من به واسطه آن برنامه کل کشور را رفتم و آیتم گرفتم.


خاطرات جالب و شنیدنی احسان علیخانی +عکس

گزارشگری مثل لیسانس میماند

وی تصریح کرد: گزارشگری کلاس فوق العاده ای برای اجراست و مثل لیسانس است که باید آن را بگیری تا به مرحله اجرا برسی. گزارشهای من در آن برنامه آنقدر زیاد شده بود که گاهی آیتمها از بخش استودیو بیشتر میشد.

احسان علیخانی همچنین در این گفتگو به برنامه «زیر تیغ چراغ برق» اشاره کرد که برای ساخت آن یک ساعت و نیم هربار با بچههای شیطان یک محله زیر تیر چراغ برقشان گفتگو میکرده و نتیجه این گفتگوها در هفت دقیقه روی آنتن میرفته است.


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:54
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، با گذشت حدود یکماه از کشف مقبره احتمالی اسکندر مقدونی در یونان، بقایای پنج جسد در این مقبره کشف شدند که می توانند متعلق به اسکندر و یا یکی از اعضای خانواده وی باشند.
در این مقبره علاوه بقایای اسکلت یک مرد جوان در یک تابوت چوبی که می تواند متعلق به اسکندر باشد، تاکنون بقایای جسد دو مرد، یک زن، یک نوزاد و همچنین آثاری از یک جسد سوزانده شده نیز کشف شده اند.


یکی از اجساد متعلق به زنی حدود 60 ساله است و دو مرد نیز در زمان مرگ بین 35 تا 45 سال سن داشته اند، البته تعیین جنسیت جسد سوزانده شده نیاز به آزمایشات دقیق دارد.

این مقبره که در محوطه تاریخی مشهور آمفیپولیس در شمال یونان و در 65 کیلومتری شهر تسالونیکی واقع شده، بزرگترین مقبره تاریخی کشف شده در یونان است که طی سالها تمامی آثار تاریخی ارزشمند داخل آن به سرقت رفته است.

در ورودی این مقبره در آمفیپولیس که در دوره اسکندر یک شهر مهم بوده و قدمت آن حدود 2400 سال برآورد شده، دو مجسمه شیر کشف شدند که هرکدام بیش از یک تن وزن دارند. در گذشته نیز یک موزائیک که تصویر پرسفونه، دختر زئوس، از خدایان یونانی بر آن نقش بسته در این مقبره کشف شد. بر اساس متون تاریخی اسکندر در سال 323 پیش از میلاد در سن 32 سالگی در بابل درگذشت. پس از مرگ اسکندر جسد وی وقتی که تشییعکنندگان در حال انتقال جسد اسکندر به مقدونیه بودند، بطلمیوس آن را دزدید و به ممفیس در مصر فعلی برد و در آنجا دفن کرد، به روایتی دیگر نیز جانشین بطلمیوس تابوت را به اسکندریه منتقل کرد و در مقبره ای زیبا قرار داد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:51
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

متکدیان و تنگدست ها سعی می کنند با گدایی زندگی خود را بگذرانند. این افراد معمولا در خیابان راه می روند و به راه های مختلف درخواست پول می کنند اما برخی نیز گدایی تبدیل به شغلشان شده است.

"دایمن پریستون بوث" مردی است که به عنوان پیشرفته ترین و شاید باهوش ترین گدای دنیا شناخته شود. وی همیشه در مراسم های رسمی که افراد پولدار هستند حاضر می شود و از آن ها درخواست پول می کند. وی همچنین یک کارتخوان سیار دارد که بتواند به میزان لازم پول بگیرد.این گدای 37 ساله در همیشه خودش رابه مراسم های مهم در لندن می رساند تا با فشار رسانه ها و به کمک دوربین مطبوعاتی از افراد مشهور پول بگیرد. ولی دقیقا زمانی گدایی می کند که دوربین ها سمت یک هنرپیشه یا فرد خاص هستند و وی نمی تواند پولی به او ندهد.

دوستان وی اعتقاد دارند او سالانه چندین بار به سفرهای خارج از کشور می رود و درآمد بسیار بالایی دارد. وی به خودش سختی می دهد و در خیابان می خوابد تا بتواند بیشتر مردم را تحریک به پول دادن بکند.

در سراسر لندن مغازه های مشهور یا رستوران و هتل های بزرگ وی را می شناسند و چندین بار هم پلیس اورا دستگیر کرده است اما نتوانسته اند جرم دقیقی برای وی بدست بیاورند و او همچنان آزاد است.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:48
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

رستوران های ژاپنی برای ترغیب مشتریانی که از ویترین به درون رستوران ها نگاه می کنند،

ماکت هایی از جنس پلاستیک و شبیه به غذاهای موجود در منوی رستوان خود

را در درون ویترین قرار می دهند تا با وسوسه کردن مشتریان، آنها ترغیب به غذا خوردن کنند.این اقدام جالب که در کشور ژاپن، “سامپورو” نام دارد در سال 1917 در این کشور رایج شده و

به گزارش ایران ناز در ابتدا هدف اصلی آن این بود که مشتریان و گردشگران

خارجی که غذاهای ژاپنی را نمی دانند و حتی نمی توانند منوی غذاها را که به زبان ژاپنی نوشته شده بخوانند،

با نشان دادن این ماکت های پلاستیکی به فروشنده، منظور خود را در مورد غذای مورد نیاز خود اعلام کنند.این روش تا کنون هم در کشور ژاپن بسیار رایج بوده ولی اکنون صاحبان رستوران های ژاپنی تلاش می کنند

تا زیباترین ماکت های ممکن را از غذای خود تهیه کنند تا با این کار بهتر بتوانند مشتری برای رستوران خود جذب کنند.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:45
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت

تولید کننده فرانسوی دستگاهی به نام فانتوم تولید کرده است که اولین بلندگوی متصل است؛ وزن این دستگاه 10 کیلوگرم و ارتفاع آن 30 سانتیمتر است و به شکل مکعب مستطیل است. فانتوم از طریق WIFI به صورت بیسیم با گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر ارتباط برقرار میکند، دارای چهار بلندگو و صدایی قدرتمند است؛ این دستگاه بدنهای براق دارد و از کائوچو و مواد مرکب ضد زنگ ساخته شده است و هر ماژول آن از راه دور قابل کنترل است. فانتوم از طریق یک نرمافزار که با ویندوز، مک، آندروید و iOS سازگار است، قابل کنترل است


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:42
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت

«ماریا دیلاس» اهل آمریکا و مدیر یک فروشگاه تجهیزات صنایع دستی، در سفری چمدان خود را در فرودگاه گم کرد و پیگیریهایش برای یافتن آن ثمری نداشت؛ جالب اینکه 20 سال بعد در یک سفر کاری پس از بازگشت از نمایشگاهی در لاسوگاس دوباره چمدان را پیدا کرد.

ماریا یک تماس از آژانس امنیتی حمل و نقل داشت و تماس گیرنده به او گفت: این چمدان حاوی سندی نامدار و اشیاء مختلف هنری است که در فرودگاه بین المللی توسکان پیدا شده است.

نکته حائز اهمیت این است که اشیاء داخل این چمدان حدود 600 دلار ارزش داشتند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:39
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابتدانشمندان دانشگاه هاروارد سیارهای شبیه زمین که در صورت فلکی شلیاق در مسافت حدود 470 سال نوری قرار دارد را کشف کردهاند؛ همانطور که میدانید شلیاق نام یکی از صورتهای فلکی است. ستاره شناسان در مرکز «هاروارد ـ اسمیتسونین» مربوطه به علوم اخترفیزیک (CFA) در جلسه انجمن نجوم آمریکا در سیاتل این خبر را اعلام کردند. سیاره کشف شده «کپلر 438b» کمی بزرگتر از زمین است و در مدار یک ستاره کوتوله نارنجی قرار گرفته است که حدود 40 درصد نسبت به خورشید بیشتر به سیاره ما گرما می دهد. با توجه به اندازه کپلر احتمالاً این سیاره یک جهان سنگی است و به دلیل درجه حرارتی که اجازه میدهد آب در حالت مایع بماند، قابل سکونت است. جریان آب و سطح صخرهای، از عوامل اصلی ارزیابی دانشمندان برای قابل سکونت بودن یک سیاره محسوب میشود. دانشمندان اعلام کردند که آنها هفت سیاره دیگر که قابل سکونت باشد را کشف کردهاند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:36
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت

اکثریت جوانهای ایرانی ترجیح می دهند اخبار ورزشی را دنبال کنند تا در پی تحولات سیاسی کشورشان باشند.
بیشتر ترجیح می دهند مفسر و تحلیل گر فوتبالی باشند تا اینکه سر از مسائلی که در کشورشان اتفاق می افتد در بیاورند.
آیا این مردم لایق وضعیت و زندگی بهتری در کشورشان هستند ؟

-----------------------------------------------------------------
بیسواد سیاسی
بدترین بیسواد، بیسواد سیاسی است
وی کور و کر است، درک سیاسی ندارد و نمی*داند که هزینه*های زندگی از قبیل قیمت نان، مسکن، دارو و درمان همگی وابسته به تصمیمات سیاسی هستند.
او حتی به جهالت سیاسی خود افتخار کرده، سینه جلو می*اندازد و میگوید که…: “از سیاست بیزار است”.
چنین آدم سبک*مغزی نمی*فهمد که بی*توجهی به سیاست است که زنــان فــاحــشه و کــودکان خــیابانــی می*سازد، قتــل و غــارت را زیاد می*کند و از همه بدتر بر فساد صاحبان قدرت می*افزاید…

برتولت برشت


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:33
توسط سینا | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت

به گزارش گروه دانستنیهای خبرگزاری فارس، این هیولاهای غول پیکر توسط شرکتهای خودروسازی مختلف ساخته شدهاند و برای ساخت و ساز و حمل استفاده میشوند؛ این کامیونها از بزرگترین کامیونهای جهان هستند که در حال حاضر مورد استفاده شرکتهای مختلف ساخت و ساز و حمل بار است.

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 14:30
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 31
» بازديد ديرور : 2
» بازديد ماه گذشته : 11361
» بازديد سال گذشته : 12863
» كل بازديد : 15468

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.88.220.93
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی