خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

پرجمعیت اما مسنچین دیگر در همه جهان با جمعیت عجیب و غریبش مشهور است و همه میدانند که هیچ کشوری در دنیا در این زمینه به پای آن نمیرسد. آخرین تخمینها، جمعیت این کشور را 1,347,350,000نفر نشان میدهد. حدود نیمی از جمعیت چین در مناطق روستایی ساکن هستند. جمعیت شهرنشین چین از سال ۱۹۹۰ با سرعت بسیار زیادی افزایش پیدا کرده و در حال حاضر ۵۱/۳ درصد جمعیت چین در مناطق شهری ساکن هستند؛ رقمی که در سال ۱۹۹۰ تنها ۲۶درصد بود. با وجود این جمعیت زیاد، چین با مشکل بزرگی بنام “افزایش سالمندان” مواجه است.
براساس پیشبینی سازمان ملل، جمعیت بالای ۶۰ سال چین احتمالاً تا سال ۲۰۵۰ با دو برابرشدن، به رقمی حدود ۴۳۸ میلیون نفر میرسد. پرداخت حقوق بازنشستگی این افراد یکی از مشکلات اقتصادی چین است. افزایش سن بازنشستگی یکی از گزینههایی است که دولت چین میخواهد از آن بهعنوان راهکاری در این زمینه استفاده کند. هر چند این اقدام با نارضایتی عمومی همراه خواهد بود اما دولت این کشور هم برای مقابله با این وضعیت گزینههای زیادی ندارد. با معیارهای جهانی، بازنشستههای چین حقوق زیادی نمیگیرند اما بهنظر مردم این کشور، این حقوق خوب بهنظر میآید. میانگین حقوق بازنشستگی در این کشور حدود ۳۶۰دلار در ماه است که حدود نصف حقوق افراد شاغل بهحساب میآید. علت اصلی افزایش طبقه مسن چین اجرای سیاست سختگیرانه تکفرزندی طیسالهای 60 -1950 است.امتیاز : نتيجه : مجموع 5 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:13
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت
در سالهای اخیر تولید شمش طلا و نقره تقلبی رو به افزایش بوده است. در حقیقت طلای بدلی حتی توانسته به منطقه دایموند با اعتبار نیویورک هم نفوذ کند. کلاه شمش تقلبی به سر طلافروشان زبده هم گذاشته شده است.
در اینجا به هفت تست تشخیص طلای تقلبی و واقعی اشاره میکنیم: تست آهن ربا، تست یخ، تست پینگ، تست اسید، تست وزن و سونوگرافی و کولیس!

انواع شمش تقلبی
شمش و سکه روکش دار: سکه ها و شمش هایی که یک لایه بسیار نازک طلا و نقره روی فلز دیگری آبکاری شده است.


شمش توخالی : معمولاً لایه نازکتری از طلا دارد (برخی اوقات هم نقره) که داخل آن با تنگستن یا سرب پر شده و معمولاً ۱۰ اونس تا ۱۴ اونس است. کلاهبردارها با هدف کسب مبلغ هنگفتتر در تقلب شمشهای بزرگ ریسک میکنند.

از کجا بدانم طلایی که میخرم واقعیست؟
در اینجا به چند تست مفید اشاره شده که برای اطمینان از ناب بودن طلا و نقره کمک میکند.

تست آهنربا
نقره دیامگنتیک است (یعنی آهنربا آن را جذب نمیکند) و زمانی که به آهنربای قوی نزدیک شود در سطح شمش نقره مقاومت احساس میشود.
نکته: اگر هریک از محصولات طلا یا نقره شما به آهنربا جذب میشود، بدانید که یک جای کار میلنگد.

تست یخ
1 - روی طلا یا نقره یک تکه یخ بگذارید.
2 - نقره در میان تمام فلزات بیشترین رسانای انرژی گرمایی است. باید یخ بلافاصله شروع به ذوب شدن کند. گویی آن را روی شیء داغی قرار دادهاید و سرعت ذوب آن نباید مشابه ذوب در دمای اتاق باشد.

تست پینگ

با یک تکه فلز دیگر به شمش ضربه کوچکی بزنید. باید صدای زنگ را بشنوید که ۱ تا ۲ ثانیه طول داشته باشد. اگر صدای عجیب دیگری شنیده شد، مشکلی وجود دارد.

تست اسید
احتیاط! اسید یک ماده خورنده است و به شمش آسیب میرساند.
1 - یک بسته تست اسید خریداری کنید.
2 - قطرهای اسید را به شمش بزنید. این باعث میشود رنگ محل تست تغییر کند.
3 - اگر رنگ آن قرمز، قهوهای یا سبز بود، شمش واقعی است. اما هر رنگ دیگر نشان از تقلبی بودن شمش دارد.

سونوگرافی!
یک روش بدون تخریب که در تشخیص بارداری استفاده میشود برای چک کردن همنواختی شمش هم استفاده میشود.
مقیاس ضخامت فراصوتی این تست مشخص میکند چه مدت زمانی برای عبور صدا از ماده طول میکشد. صدا با سرعتهای مختلف از داخل فلزات متفاوت عبور میکند.

تست وزن
1 - شمش را روی ترازوی دقیقی وزن کنید و عدد آن را یادداشت کنید.
2 - داخل ظرفی آب بریزید و ظرف را روی ترازو قرار دهید سپس ترازو را به صفر برسانید. (در صورت امکان از آب مقطر استفاده کنید)
3 - شمش را بطور کامل در آب فرو ببرید اما به ظرف و ترازو دست نزنید. حالا عدد را یادداشت کنید.
4 - عدد اول را به عدد دوم تقسیم کنید. رقم به دست آمده برای نقره خالص باید ۱۰.۴۹ و برای طلای خالص ۱۹.۳۲ باشد.

تست کولیس
همه شمش ها ابعاد و تلرانس استحکام مشخصی دارند. بطور مثال عقاب نقره ای آمریکا همیشه یک تروی اونس وزن، ۲.۹۸ میلیمتر ضخامت و ۴۰.۶ میلیمتر قطر دارد که بر اساس این مشخصات به وضوح میتوان انواع تقلبی را جدا کرد.

در هنگام خرید
در پایان، بهترین راه اطمینان از واقعی بودن فلز گرانبهایتان آن است که بدانید از چه کسی خرید میکنید. از کسانی که قیمتهای منحصر بفردی روی وبسایتهایی نظیر ای.بی پیشنهاد میکنند، دوری کنید.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:11
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت

سحرخیزی شاید برای خیلی از ما یک هدف سخت باشد؛ سبک زندگی امروزی در اکثر خانوادهها ساعتهای خواب و بیداری را تغییر داده است و همین مورد مشکلات زیادی را به وجود آورده است. مطمئن باشید سحرخیز بودن یکی از پلههای موفقیت شما خواهد بود پس همین امروز برنامه خود برای زود بیدار شدن از خواب را آغاز کنید. در ادامه ما ۵ دلیل دیگر در مورد اهمیت سحرخیزی را برای شما بازگو کردهایم : ۱. صبحانه

همه میدانیم که صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است، اما همچنین میدانیم که یکی از وعدههای غذایی است که بیشتر از دیگر وعدهها حذف میشود. خوردن یک صبحانه کامل میتواند دستاوردهای زیادی برای شما داشته باشد : یک وعده غذایی کامل، سرشار از مواد مفید، ویتامینها و مواد معدنی را دریافت میکنید. توانایی و عملکرد شما در کارهای روزانه را افزایش میدهد. قدرت و استقامت بیشتری در فعالیتهای بدنی خود در طول روز را دارید. همچنین خوردن صبحانه میتواند در کاهش سطح کلسترول موثر باشد. برای درست کردن یک صبحانه کامل ۱۰ دقیقه زودتر از خواب بیدار شوید. حتی اگر عجله دارید، موز و ماست را به همراه خود ببرید که یک صبحانه دلچسب و مقوی است. مطمئنا آب پرتقال یک انتخاب سالم به عنوان یک نوشیدنی صبح است، اما قهوه نیز برای شما بد نیست. نه تنها به شما قدرت فوق العادهای در بیدار شدن از خواب میدهد،بلکه دارای خواص ویژهای هم هست؛ قهوه دارای آنتی اکسیدانها، مواد مغذی ضروری و حتی موادی برای مبارزه با افسردگی است اما کافئین موجود در قهوه هنوز میتواند جنبههای منفی خود را داشته باشد، بنابراین حداکثر یک یا دو فنجان در روز برای صبح کافی است. ۲. ورزش

ورزش کردن در صبح یکی از بهترین راههایی است که روز خود را به جریان بندازید. موجب افزایش انرژی میشود و همچنین کمک میکند که خواب بهتری در شب داشته باشید. کسانی که نزدیک به زمان خواب ورزش میکنند، بسیار سخت تر به خواب میروند. آن را بخشی از برنامه صبح خود قرار دهید که به زودی به شما امکان ضعف و بیحالی کمتر و هشیاری بیشتر را میدهد. داشتن یک برنامه ریزی متعادل نیز کمک میکند تا راحتتر از رختخواب بیرون بیایید ، ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید. زنگ ساعت خود را برای یک زمان ثابت در هر روز تعیین کنید، صدای زنگ آن را قطع نکنید و هرگز چرت نزنید. یک ساعت دراز کشیدن در رختخواب بسیار وسوسه انگیز به نظر میرسد، اما در مورد همه کارهایی که نیاز به انجام دادن آن دارید، فکر کنید. ۳. تمدد اعصاب

شما پس از چند بار قطع کردن صدای زنگ ساعت از خواب بیدار میشوید و پس از آن متوجه میشوید که دیر است. شما برای آماده شدن هرچه سریعتر عجله میکنید. سپس شما با ترافیک صبح مواجه میشوید و حتی شاید برای یک جای پارک به دردسر بیفتید. همهی این مشکلات به خاطر دیر بیدار شدن به وجود میآید که موجب ناراحتی و از دست دادن تمرکز میشود. هنگامی که صبح از خواب بیدار میشوید، سه چیز که شما به خاطر آنها شکر گذارید را بنویسید، این کار باعث فعالیت مناسب مغز شما میشود و در خلق و خوی شما تاثیر خوبی میگذارد، زیرا شما متوجه میشوید که پیدا کردن سه چیز برای شگرگذاری بسیار آسان است. یک مجله در را خارج از اتاق خواب خود نگه دارید و خود را مقید کنید که از رختخواب بیرون بیایید و آن را بخوانید. هنگامی که شما در تخت خواب نشسته و یا دراز کشیدهاید، مغز به ارتباط “تخت” با چیزی غیر از خواب عادت میکند. که این بخشی از علت آن است که چرا پژوهشها میگویند تلویزیون را از اتاق خود بیرون نگه دارید. شما به تماشای بیش از حد تلویزیون در رختخواب عادت میکنید، که رابطهی تخت خواب و خواب را از هم جدا میکند. رختخواب فقط باید برای خوابیدن باشد. درست بعد از بیدار شدن از رختخواب خود بیرون بیایید. ۴. خواب بیشتر

همه ما میدانیم که باید هشت ساعت خواب مفید داشته باشیم، اما ما فقط میخواهیم به تماشای یک قسمت بیشتر از سریال مورد علاقه خود بنشینیم.داشتن مقدار مناسب خواب نه تنها به شما انرژی بیشتری را برای روز میدهد، بلکه سلامت روان، خلاقیت و کنترل وزن شما را بهبود میبخشد. با این حال، یک خط نازک بین خواب کافی و بیش از حد خوابیدن وجود دارد. خواب به مدت ۱۰ ساعت و برای مدت طولانی در بستر ماندن باعث میشود که شما در طول روز خستهتر شوید. زودتر بخوابید. ممکن است در ابتدا تنظیم خواب سخت باشد، اما اگر یک دو بار زود از خواب بیدار شوید، روزهای های بعدی بیدار شدن راحتتر میشود. ۵. بهرهمندی بیشتر

زود بیدار شدن از خواب، علاوه بر همهی مواردی که در بالا ذکر شد، به بهرهوری بیشتری در طول روز منجر میشود. صبح زمانی است که مغز هوشیارتر و متمرکزتر است، پس مهمترین وظایف خود را در اول صبح انجام داده و کارهای سادهتر که نیاز به تمرکز کمتری دارد را برای بعد بگذارید. چرت زدن صبحگاهی را برای همیشه کنار بگذارید، هیچ کدام از ما تغییر ناگهانی را دوس ندارد، بنابراین گامهای کوچک بدارید و قدم به قدم پیش بروید و خود را برای بیدار شدن همیشگی در صبح اول وقت و بدون چرت زدن آماده کنید.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:08
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت

چین برای محافظت از شهروندان خود یک ماسک ضدآلودگی ارائه داده است که دارای یک صفحه نمایش است که چهره و احساسات کاربر از طریق صفحه نمایش نشان داده میشود.

«سیمون ربودنگو» و «پل آدامز» این ماسک را طراحی کردهاند؛ استفاده کننده ماسک با گذاشتن ماسک از استنشاق هوای آلوده تا حدودی در امان است.

صفحه نمایش این ماسک 64 پیکسل متصل به سنسور است که حالت چهره کاربر را نمایش میدهد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:06
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابتمعجزه ای برای پوست در 30سالگی

خانم هایی که به تازگی سی سالگی را پشت سر گذاشته اند بهتر است از لوسیون گوجه فرنگی برای حفاظت و لطافت پوست و پیشگیری از خشکی استفاده کرد.

برای تهیه لوسیون طبیعی نیاز به 2 گوجه فرنگی دارید یکی از آن ها را رنده کرده و دیگری را داخل مخلوط کن انداخته و

به صورت مایع دربیاورید و آن را با یک قاشق غذاخوری آبلیموی تازه ترکیب کنید.

بررسی ها نشان می دهند، باید 20 دقیقه گوجه فرنگی رنده شده را روی پوست صورت گردن قرار دهید وسپس

آن را از صورت خود برداشته و یک دستمال نخی تمیز را درون مخلوط بیندازید و آن را 15 دقیقه روی پوست قرار دهید و در محیطی آرام استراحت کنید.

گفتنی است مصرف گوجه فرنگی نیز در زنان بعد از سن 30 سالگی روند پیری را به تاخیر می اندازد و از چین و چروک شدن پوست جلوگیری می کند.امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:04
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

رنگ های روشن، طرح های گلدار و پارچه های خنک همه برای تابستان هستند. در این روزها که نفس آدم از گرما می گیرد، باید لباس هایی انتخاب کنیم که نازک و راحت باشند. ما چند ایده برایتان داریم.
رنگ های آب نباتی
آب نبات ها به دلیل رنگ های شاد و متنوع میان کودکان و بزرگسالان محبوبیت ویژه ای دارند. به همین دلیل، می توانید از آنها برای انتخاب رنگ لباس خود بهره بگیرید. به طور مثال، می توانید یک سارافون فیروزه ای خنک و شیک را با کت زرد و کوتاه سِت کنید. روی آن نیز یک کمربند طلایی شیک ببندید و با کفش های طلایی جفت کنید. برای داشتن رنگ های بیشتر، گل های سرخابی زیبایی را روی لبه یقه کت کار کنید.

دامن یا شلوارک قلاب بافی
می توانید شلوارکی از جنس قلاب بافی با لبه های دالبری بدوزید و در این روزها در خانه بپوشید.

سفری به گذشته ها
اگر در این روزها در فروشگاه ها گشتی بزنید، حتما پیراهن های گشاد که در پایین خود بندی برای گره زدن دارند را دیده اید. این لباس ها که در گذشته های دور مد بودند، دوباره امسال باب شده اند. می توانید انواع نازک با رنگ شاد تهیه کنید و بپوشید. این پیراهن را با دامن گلداری سِت کنید تا حسابی خنک باشد.

پیراهن ماکسی
پارچه های نخی و خالدار جان می دهند تا برای تابستان یک دست ماکسی شیک و خنک بدوزید و در خانه بپوشید.

حریر
حریرهای نازک که اصولا بدن نما هستند را می توانید برای دوختن دامن استفاده کنید. یک لایه آستری نازک تا نیمه دامن و بقیه حریر را بدون آستر تا پایین ادامه دهید. دیدن این پارچه هم آدم را خنک می کند چه برسد به پوشیدن آن.

طرح عروسکی
این سارافون ها عروسکی علاوه بر زیبایی بسیار هم خنک هستند. می توانید رنگ و طرح های دلخواه خود را انتخاب کنید و در این روزها بپوشید.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:02
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت
در حالی که بشر در طی سالها که از تمدن اش می گذرد و درمان بسیاری از دردها را نیز پیدا کرده است اما برخی از حیوانات به نحو ذاتی و یا شاید هم اکتسابی و تجربی به درمان برخی از بیماری هایشان می پردازند.

میمونها

ویتکس دونیانا" را میمونها بسیار دوست دارند. آنها این میوه تیره رنگ را برای مبارزه با نیش مار مصرف میکنند. از این میوه در علم پزشکی از جمله برای مقابله با بیماری ویروسی "تب زرد" استفاده میشود.


زنبور

زنبور عسل با تولید موم خود را از شر هجوم باکتریها نجات میدهد. استفاده از موم برای مقابله با باکتری، درد و چرک در میان انسانها نیز رایج است.
گربه

همه میدانند که گربه و سگ اگرچه جانورانی گوشتخوارند، به سبزه نیز علاقمند هستند. این دو جانور هنگام نارسایی معده سبزه میخورند و همین امر سبب میشود که استفراغ کنند و از سوءهاضمه راحت شوند.
شامپانزه

این شمپانزه به هنگام هجوم انگلها، اسهال یا ابتلا به مالاریا از روغنهای گیاهی استفاده میکند. پژوهشگران متوجه شدهاند که شمپانزهها مسافتی طولانی میپیمایند تا گیاه "آسپیلیا" جمعآوری کرده و از روغن آن برای این منظور استفاده کنند.تاثیر برگهای آسپیلیا در معده سبب میشود کرمهای تغذیه شده توسط شمپانزه به سرعت هضم شوند
بره ها

برهها با تقلید از مادر خود در خوردن گیاههای شفابخش، از آنها شیوه مبارزه با بیماریهای گوناگون را نیز یاد میگیرند. پژوهشگران دانشگاه ایالتی یوتای آمریکا به این نتیجه رسیدهاند که این حیوانات برای مبارزه با کرمکهای درون معده خود گیاهانی با درصد زیاد "تانن" میخورند و همین که این بیماری برطرف شد، تغذیه معمول خود را آغاز میکنند.
گنجشک

گنجشکها در مکزیک از ته سیگار در ساختن لانه خود استفاده میکنند، زیرا نیکوتین سیگار کنهها را از لانه پرندگان دور میکند. پژوهشگران اما بر این نظرند که نیکوتین گرچه در این زمینه به خدمت گنجشکها میآید اما سلامتی آنها را هم به خطر میاندازد.
کوآلا

خرس کوآلا علاقه شدیدی به ساقه اوکالیپتوس دارد. هرگاه این خرس ساقهای غیر از اوکالیپتوس بخورد، معدهاش منقلب میشود و در چنین شرایطی کمی خاک میخورد تا معدهاش به حالت عادی برگردد.
باز هم میمون
این میمون به هیچ پشهبندی احتیاج ندارد. او وسیلهای دیگر برای حفاظت از پوستاش از گزند حشرات یافته است. این میمون پمادی دارد که برای مقابله با حشرات به تمام بدن خود میمالد. او از سم هزارپا به عنوان پماد شفابخشی استفاده می کند.

*******


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 13:00
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت

رنگ قهوه ای متداول را کنار بگذارید

اصولا چشمان روشن در تبلیغات مجله ها، زیبا به نظر می رسند اما به راستی آنها چگونه از رنگ ها در آرایش چشم استفاده می کنند؟ ترکیب آنها با حالت عادی که هم اکنون دارید، قدم بزرگی است. از یک رنگ روشن به عنوان پایه اصلی روی پلک استفاده کنید و یک رنگ خالص در فرورفتگی بالای پلک بگذارید. برای بیرون رفتن در شب به جای خط چشم قهوه ای یا مشکی یک خط رنگی بکشید.روی چشمهای خود تاکید کنید

بیشتراز رنگ طبیعی چشم خودتان استفاده کنید. برای چشم های سبز و یا فندقی از سایه و خط چشم های خانواده بنفش استفاده کنید. سایه طبیعی چشم های سبز را برجسته می کند. آبی تیره و بقیه آبی ها چشم های آبی را روشن تر می کند. خانم هایی با چشم های قهوه ای می توانند از رنگ های خاکستری و خنثی مثل قرمز و قهوه ای استفاده کنند که واقعا چشم های قهوه ای را جلا می بخشد.باید از کرم چشم جداگانه استفاده کنید

کرم های چشم تنها برای پوست نازک و حساس دور چشم ساخته شده اند. آنها به احتمال زیاد کمتر از کرمهای دست و صورت برای چشم آزار دهنده هستند. از کرم های دور چشم بدون بو استفاده کنید زیرا بو و اسانس میتواند چشم را اذیت کند و باعث ورم و یا حتی واکنش های آلرژیک شود.نکته :

کرم دور چشم خود را در یخچال نگه دارید. خنکی آن می تواند پف کردگی دور چشم را کاهش دهد.سلام، چشم های درخشان!

چشم های درخشان به معنای سلامتی و زیبایی است. اما گاهی اوقات ما به کمک کوچکی نیاز داریم. قطره های ضد قرمزی چشم تاثیر زیادی بر این موضوع دارند اما بیشتر از سه روز از آنها استفاده نکنید چون می توانند قرمزی چشم را بیشتر کنند. داخل چشم خود را مداد سفید بکشید تا آنها را درخشان تر جلوه بدهد. در شب می توانید از مداد سیاه برای تاثیر مشابه استفاده کنید. کرم پودرهایی که پایه زرد دارند و یا پوشاننده های دور چشم برای پوشاندن قرمزی پوست دور چشم مناسب هستند.کارشناس پوشش!

هیچ کس نمی گوید که سیاهی دور چشم را دوست دارد. برای محو کردن کبودی دور چشم اول از همه باید آن را مرطوب کرد. سپس باید یک کرم اولیه قبل از آنکه پوشاننده دور چشم ( کانسلر) را استفاده کنید بزنید. مراقب باشید که زیاده روی نکنید. استفاده بیش از حد از کانسلر توجه را بیشتر به آن ناحیه جلب می کند. اگر سیاهی دور چشم بیش از حد است باید از سایه دودی استفاده کنید تا توجه را از ناحیه پایین چشم منحرف کند.روی دایره تیره، نور بتابانید

گودی زیر چشم علت های مختلفی مثل کک و مک، ورم و یا از دست دادن چربی و البته کم خوابی دارد. استراحت کنید. رتینول، مواد روشن کننده، قرص های شیمیایی و لیزر هم می توانند کمک کنند.ورم را از بین ببرید

چشم های شما پف دارند؟ همه ما با این مشکل روبه رو بوده ایم. برای خلاصی از شر آب اضافه از کرم های کافئین دار استفاده کنید. کمپرس سرد هم می تواند مفید باشد. ماسک چای، قهوه، الکل و نمک هم می تواند به شما کمک کند.چشم بندی با خطای دید !

اگر چشم های شما گود هستند و پلک های باریکی دارید فرورفتگی چشم را روشن تر کنید و با تاکید خیلی بیشتری خط چشم بکشید. از رنگ های که خیلی تیره هستند پرهیز کنید. برای چشم های نزدیک به هم گوشه ها را روشن کنید و از سایه های سیاه در گوشه چشم بپرهیزید. فاصله چشم ها را به وسیله سایه روشن بیشتر کنید.در هر سنی که هستید از تونالیته روشن به سمت تیره استفاده کنید.

رنگ خالص و درخشش سن و سال ندارد. این سایه چشم های شما را روشن تر می کند و به آرایش چشم شما بافت می دهد. تنها به یاد داشته باشید قبل از سایه زدن پلک های خود را مرطوب کنید. و از سایه هایی که بیش از حد متالیک هستند پرهیز کنید.با خط خنده زندگی کنید

توجه کنید که شما با چشم هایتان هم می خندید. سالها خندیدن دور چشم های شما خط ایجاد می کند. کرمهایی که دارای رتونیل و هیالورونیک اسید هستند چروک های دور چشم را از بین می برند. بوتاکس و … هم می تواند این چروک ها را کاهش دهد. لیزر و پرکننده های تزریقی هم به شما کمک می کند که هر چروکی را نابود کنید.آرایش با دوام چشم

لایه لایه زدن سایه و خط چشم آنها را با دوام تر می کند. برای ماندگاری بیشتر از یک کرم پایه روی پلک چشمتان استفاده کنید. سپس چشم را به وسیله یک پودر ملایم بپوشانید. سایه بزنید، رنگ ها را ترکیب کنید و سپس دوباره روی آن پودر بزنید.راهکارهایی برای پوست های ضعیف

از کرمهایی با آنتی اکسیدان، رتینول و پپتید استفاده کنید. آنها می توانند از ضعیف شدن پوست جلوگیری کنند. لیزر هم می تواند در صورتی که تمایل به عمل جراحی ندارید به شما کمک کند اما جراحی و برداشتن پوست اضافی پلک نیز راه حل مناسبی برای پوست های ضعیف و شل و ول است.زمانی که ناچار هستید عینک بزنید

خانم هایی که عینک می زنند ترفند های کمی برای آرایش چشم در اختیار دارند. رنگ های میانه و غلیظ چشمها را روشن و سرحال نشان می دهند. آرایش سنگین چشم های شما را در سایه ای از رنگ های تیره پنهان می کند. چون عینک شما مثل یک سایه بان عمل می کند و مانع از تابیدن نور خنثی به چشم شما می شود. از رنگ های تیره به شدت دوری کنید بخصوص اگر عینک مطالعه به چشم می زنید هرگز این کار را نکنید چون چشم های شما را گود و توخالی جلوه می دهد.زیبایی ابرو

ابروی خود را به وسیله شانه کوچک مخصوص ابرو و یا یک برس شانه کنید. به این ترتیب می توانید محوطه ای را که نیاز به کار شدن دارد مشخص کنید. از یک مداد و یا پودر برای رنگ کردن محوطه خالی استفاده کنید. سپس دوباره از برس خود برای کشیدن رنگ به داخل ابرو استفاده کنید. شما هیچ وقت دوست ندارید ابروهایتان افتاده به نظر برسند پس کار را به وسیله ژل ابرو به پایان ببرید تا رنگ ها ثابت شوند و در جای خود قرار گیرند. به این روش مثل اسپری مو برای ابرو نگاه کنید.مژه ها را به طور مناسب فر کنید

هر چقدر سن بالا می رود مژه ها بی حالت تر می شوند. برای اینکه چشم هایتان بازتر شود و مژه ها برای فر مژه آمادگی بیشتری داشته باشند از فرمژه استفاده کنید. مژه های مصنوعی چشم های شما را تغییر زیادی میدهند اما لزوما هم مصنوعی به نظر نمی رسند. مطمئن شوید که مژه را درقیقا در جای مخصوص به خود گذاشته اید تا مانعی برای خط چشم نباشند. از مقدار کمی چسب استفاده کنید و قبل از چسباندن مژه صبر کنید تا چسب کمی خشک شود و خودش را بگیرد.مژه های بلند و پرپشت

شما می توانید به آسانی مژه های بلند تر و پرتر و چشمان جذاب تری داشته باشید. سرم های زیادی برای پر کردن مژه وجود دارند. هم چنین سرم های اف-دی-ای هم وجود دارند که با نسخه پزشک تجویز می شوند و سالم و اثر گذار هستند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 12:58
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

 

مجسمه ۴۸ ساله در میدان سربند تهران از کیست؟
.
.
.
.
.
امیر شاه قدمی
استواریکم 81 ساله ای که کوهنورد، چترباز، مربی ممتاز اسکی از فدراسیون ایران و فرانسه، مربیگری کایت.

مردی که مجسمه اش 48 سال است در میدان سربند تهران نصب شده است.

و علاوه بر فتح قله های مختلف، به دلیل همکاری در عملیات مربوطه به نجات یک فروند هواپیمای آمریکایی سقوط کرده

در قله زردکوه بختیاری به ارتفاع 3870 متر در سرمای30 درجه زیر صفر در سال 1340 که موفق به نجات افراد آن گشته

از طرف رییس جمهور وقت آمریکا (کندی) مدال لیاقت نیز دریافت کرده است
.
وی در سن 81 سالگی در سال 90 و به دلیل کسالت شدید دار فانی را وداع گفت.

(روحش شاد یادش گرامی)


 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 12:48
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

(1) چند چيز موجب صحت بدن است :
اول - مسافرت كردن
دوم - روزه گرفتن
سوم - خوددارى از انداختن آب دهان در مسجد
چهارم - كم خوردن
پنجم - آب خوردن در روز در حال ايستاده
ششم - طعام نخوردن مگر در وقتى كه گرسنه باشد
هفتم - خوددارى كردن از خوردن در حالى كه هنوز سير نشده است
هشتم - جويدن طعام كاملا پيش از فرو بردن آن
نهم - در وقت خوابيدن دفع بول و غايط نمودن .
دهم - كم آب خوردن
يازدهم - خوردن ميوه در اوايل فصل آنها.
دوازدهم - حفظ كردن خود از سرما در پاييز و حفظ نكردن خود از سردى هوا در بهار.
سيزدهم - خوردن بيست و يك عدد مويز سرخ صبح ناشتا.
چهاردهم - خوردن آب باران .
پانزدهم - شستن دست پيش از خوراك
شانزدهم - بعد از خارج شدن از حمام ، به قدمها آب سرد ريختن
هفدهم - خوردن سه كف از آب گرم حمام
هجدهم - حج و عمره بجا آوردن
نوزدهم - نماز شب خواندن
(2) چند چيز موجب بيمارى مى شود
اول - شام نخوردن
دوم - پر خوردن
سوم - خوردن ميان نهار و شام
چهارم - شب ايستاده آب خوردن
پنجم - زياد آب خوردن
ششم - آب خوردن در اثناى غذا خوردن
هفتم - در آفتاب نشستن
هشتم - خوردن گوشت خام
نهم - نشستن در جاى نمناك
دهم - بالا رفتن از پله ها
يازدهم - مجامعت با زن سالخورده
دوازدهم - زياد ماهى خوردن
سيزدهم - چوبك خوردن
چهاردهم - غم و غصه خوردن
(3) چند چيز نور چشم را زياد مى كند
اول - قرآن خواندن از روى قرآن نه از حفظ
دوم - كندر خوردن
سوم - خوردن به
چهارم - پوشيدن كفش زرد
پنجم - سرمه كشيدن
ششم - خضاب نمودن با حنا
هفتم - تراشيدن موى سر از بيخ
هشتم - مسواك نمودن
نهم - پياز خوردن
دهم - شستن دست بعد از طعام
يازدهم - مرزه با نمك خوردن
دوازدهم - سياه دانه با گردو خوردن
سيزدهم - گوشت خوردن
چهاردهم - نظر كردن به گياهان سبز و سبزه
پانزدهم - نظر كردن در آب روان و دريا
شانزدهم - نظر كردن در صورت زيبا
هفدهم - نماز شب خواندن گ
هجدهم - گرفتن ناخنها در روز پنج شنبه
نوزدهم - خواندن آيه الكرسى
(4) چند چيز موجب كمى نور چشم مى شود
اول - كندن موهاى زير بغل
دوم - خوردن ماهى
سوم - زيادى موى سر
چهارم - پوشيدن كفش سياه
(5) چند چيز موجب زيادى خون است
اول - كباب خوردن
دوم - باقلا خوردن
(6) چند چيز موجب تصفيه خون است
اول - كاهو خوردن
دوم - چغندر خوردن
(7) چند چيز موجب صافى رنگ و حسن صورت است
اول - خوردن به
دوم - خوردن كدو
سوم - خوردن پياز
چهارم - خوردن روغن زيتون
پنجم - خوردن بادنجان
ششم - خوردن تره
هفتم - خوردن سه كف از آب گرم حمام
هشتم - خوردن مويز
نهم - خوردن كاسنى
دهم - خوردن سياه دانه و گردو
يازدهم - خوردن انار
دوازدهم - گرفتن مو از دماغ
سيزدهم - تراشيدن مرد، سرش را
چهاردهم - كم خوردن و سير نشدن از طعام
(8) چند چيز موجب تقويت معده و هضم طعام است
اول - خوردن گلابى
دوم - خوردن به
سوم - خوردن انار با پيه آن
چهارم - خوردن سنجد
پنجم - خوردن باقلا با پوست
ششم - خوردن كاهو
هفتم - مسواك نمودن
هشتم - خوردن سيب
نهم - خوردن نان برنج
دهم - خوردن آب سرد
(9) چند چيز مو را مى روياند
اول - خضاب با حنا
دوم - خوردن انجير
سوم - مسواك نمودن
چهارم - خوردن پياز
(10) چند چيز موجب محكمى لثه و آرامى درد دندان است
اول - خلال كردن دندانها
دوم - خوردن پياز
سوم - خوردن سركه
چهارم - مسواك نمودن
پنجم - خضاب كردن
ششم - بعد از طعام با سعد مضمضه كردن
هفتم - حجامت كردن
هشتم - شانه كردن ريش
نهم - كندر جويدن
دهم - الحمدللّه گفتن بعد از عطسه كردن
(11) چند چيز موجب خرابى و فساد دندان است
اول - خوردن شيرينى
دوم - خوردن آب سرد بعد از خوردن چيز گرم
سوم - خوردن ماهى و تخم مرغ با هم
(12) چند چيز موجب دفع درد تهيگاه است
اول - پوشيدن شلوار در حال نشسته
دوم - خوردن ريزه هاى طعام كه از سفره به كنار ريخته
سوم - انجدان رومى خوردن
چهارم - خوردن گلابى
(13) چند چيز موجب رفع درد كمر است
اول - خوردن نخود
دوم - خوردن حليم


امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ساعت 12:31
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 42
» بازديد ديرور : 2
» بازديد ماه گذشته : 11372
» بازديد سال گذشته : 12874
» كل بازديد : 15479

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.88.220.93
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی