خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
پيوندهاي روزانه
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:45
توسط سینا | تعداد بازديد : 8 | لينك ثابت

/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:41
توسط سینا | تعداد بازديد : 9 | لينك ثابت


/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:37
توسط سینا | تعداد بازديد : 11 | لينك ثابت
/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:32
توسط سینا | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت
ببین اینقدی شدم هورااااااااااااااااااا
/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:27
توسط سینا | تعداد بازديد : 7 | لينك ثابت
عکس های دیدنی از نی نی های ناز و دوست داشتنی


/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:23
توسط سینا | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت

در زمان کودکی پدرومادرهای امروزی، داشتن یک دوچرخه یا اتاق خصوصی از بزرگ ترین خواسته های فرزندان از والدین بود ولی امروز با وجودی که اوضاع اقتصادی در هیچ جای دنیا چندان تعریفی ندارد، والدین به جای آموزش ساختن با امکانات موجود به فرزندان تلاش می کنند تمام خواسته های فرزندان شان را تامین کنند...

همه گیر شدن مصرف برخی کالاها، تقلید و چشم و هم چشمی نیز از سوی دیگر به زیاده خواهی های فرزندان دامن می زند. تولیدکنندگان انواع و اقسام کالاهای دیجیتال این روزها به جز جلب مشتری جوان و بزرگسال، بازار فروش خود را میان خردسالان و کودکان هم گسترش داده اند. بازار این محصولات میان بچه ها در حالی پررونق می شود که بسیاری از والدین قدرت خرید ساده ترین وسایل ارتباط جمعی را هم ندارند و معضلات ریز و درشت پشت صفحه های رنگی این ابزارهای پرطرفدار، معمولا بر خانواده ها پوشیده است. این هفته نگاهی داریم به فواید و زیان های کالاهای دیجیتال برای کودکان.

● ۴ نکته درباره تلفن همراه

▪ خردسالان و دبیرستانی ها: کودکی را که تلفن همراه دارد، می توان هر جا که باشد، پیدا کرد اما معمولا خردسالان و دبستانی ها به تنهایی جایی نمی روند که بخواهید نگران آنها شوید. داشتن تلفن همراه در این سن، بیشتر از مزیت می تواند منشاء بروز مشکلات متنوع باشد و مهم ترین پبامد منفی، از دست رفتن تمرکز کودک است. کودک هرجا که هست، مرتب می خواهد گوشی را دستش بگیرد و از آن استفاده کند؛ ابتدا در حد بازی و بررسی فهرست های گوشی و بعد که این سرگرمی برایش عادی شد، مانند بزرگ ترها مرتب گوشی اش را برای برقراری ارتباط با دیگران به کار خواهد برد و تماس های بی دلیل با هم کلاسی ها یا همسن و سال هایی که شما اصلا نمی شناسید، شروع می شود.

▪ نوجوانان: نوجوانان در این سن با حقیقت بلوغ و پیامدهای آن تازه آشنا شده اند و استقلال طلبی بخشی از طبیعت آنهاست. تلفن همراه در زمان هایی که نوجوان در خانه حضور ندارد برای آگاهی از وضعیت او خوب است، اما همین گوشی می تواند راهی برای آشنایی با دوستان نامناسب و پیوند عاطفی پوچ با آنها باشد.

▪ سن مناسب: هیچ متخصصی سن خاصی را برای تهیه تلفن همراه، مشخص نکرده است و این محدوده سنی به ویژگی های شخصیتی کودک، التزام و شرایط موجود و اطمینان والدین بستگی دارد.

▪ برخورد مناسب والدین: با فرزندتان صحبت کنید و بپرسید که چرا به تلفن همراه نیاز دارد. به جای پرسش هایی که جواب آن بله یا خیر است، سوال هایی بپرسید که بتواند در جواب آنها درددل خود را بگوید و شما بعد از گوش دادن به آنها بگویید: «پس این طور که من فهمیدم، تلفن همراه را برای ... می خواهی» و بعد از شنیدن ادامه صحبت های او ادامه دهید: «اگر به تلفن همراه احتیاج داری و دوست هایت هم تلفن همراه دارند، برای ما هم خوب است چون باعث می شود ما هم هر وقت با تو کار داشتیم، راحت تر بتوانیم به تو دسترسی داشته باشیم. سعی می کنم آن را برایت تهیه کنم». از اینجا می توانید ادامه بحث را به سمتی که گرایش تربیتی تان است، بکشانید. معمولا هر والدی فرزندش را بهتر از هر کسی می شناسد، اما با وجود این، احتیاط شرط عقل است و اندکی لغزش در این سال های حساس عمر کودک و نوجوان مسیر زندگی آنها را به کلی عوض می کند. اگر بنا به شرایطی که فرزندتان دارد، احساس می کنید خریدن تلفن همراه برای او اشکالی ندارد، بهتر است این وسیله را به عنوان پاداشی در ازای اصلاح یک رفتار، موفقیت تحصیلی یا ورزشی به او بدهید. برای پیشگیری از پیامدهای منفی داشتن این وسیله، بهتر است قبل از خرید آن، شرایطی را برای فرزندتان تعیین کنید ازجمله سقف ریالی تماس ها، زمان استفاده و افراد مورد ارتباط.

● ۶ نکته درباره لپ تاپ و تبلت

استفاده از رایانه برای بچه های نسل امروز اجتناب ناپذیر است؛ اینکه هر خانواده یک رایانه تهیه کند، دور از ذهن نیست اما لپ تاپ یا تبلت به راحتی قابل جابه جا کردن هستند و والدین چندان نمی توانند کنترل لازم را بر فرزندشان داشته باشند.

▪ صرفه اقتصادی: بچه ها از لپ تاپ بیشتر برای بازی استفاده می کنند و امکان اینکه صفحه کلید، سی دی درایو یا کارت گرافیکی آن را خراب کنند، زیاد است بنابراین به صرفه است که یک رایانه معمولی بخرید تا اگر قسمتی از آن خراب شد، بتوانید راحت آن را عوض کنید.

▪ طراحی جمع و جور: لپ تاپ و تبلت بسیار کوچک اند و بدنه های خوش رنگی هم دارند بنابراین کودکان و نوجوانان این دستگاه ها را ترجیح می دهند.

▪ استفاده های آموزشی: نباید کاملا دیدتان منفی باشد. در غیر این صورت حتی نمی توانید یک چوب کبریت دست فرزندتان بدهید. بهتر است از همان ابتدایی ترین سال های زندگی، با فراهم کردن زمینه و علاقه یادگیری در فرزندتان، او را طوری تربیت کنید که خودش بخواهد از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کند. می توانید با نشان دادن سایت های آموزشی، بازی های آموزشی یا سایت هایی که به فعالیت های همسالان او مربوط می شود، فرزند را از ورود به فضاها و جهت های نامناسب دور نگه دارید. قرار بگذارید هر روز در مورد یک موضوع به خصوص در اینترنت جستجو کنید و در ساعت مشخصی یافته های جدیدتان را به هم نشان دهید.

▪ لپ تاپ بخریم یا تبلت: تبلت برای کسانی مناسب است که در جایی ساکن نیستند و برایشان دشوار است نوت بوک و لپ تاپ را جابه جا کنند. البته قیمت تبلت از لپ تاپ ارزان تر است اما اگر فرزند بازیگوش شما آن را بیندازد، معمولا تعمیرشدنی نیست. اما اگر قدرت مالی دارید، می توانید به عنوان پاداش این وسیله را برای فرزندتان تهیه کنید.

▪ ارتباطات تحت کنترل: رایانه هر اندازه ای که داشته باشد، می تواند به اینترنت متصل شود و فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان که تجربه های اجتماعی بسیار اندکی دارند، پرخطر است. پس نوع رایانه ای که برای فرزندتان تهیه می کنید، مهم نیست، فقط باید برای اتصال به اینترنت زمان های مشخصی را تعیین کنید و در این زمان ها فرزندتان را با لطافت و هوشمندانه زیر نظر بگیرید. می توانید با برنامه های مخصوص وب سایت های مجازی را برای فرزندتان تعیین کنید.

▪ محدوده زمانی: حتما در طول روز زمانی مشخص را برای کودک تعیین کنید و اجازه دهید فقط در همان زمان با رایانه کار کند. به این ترتیب هم برنامه ریزی را به او آموخته اید و هم از پیامدهای ناشی از استفاده بدون مراقبت کاسته اید.

/>


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:18
توسط سینا | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت


سلامت نیوز : محققان هشدار دادند که مجاز کردن کودکان برای تماشای بیش از حد تلویزیون، آنها را در خطر رفتارهای ضداجتماعی و حتی مجرمانه قرار می دهد.

محققان به این نتیجه رسیدند که کودکانی که طی ساعات بی پایانی تلویزیون تماشا می کنند، این احتمال در مورد آنها افزایش می یابد که در دوران بزرگسالی به دلیل رفتارهای مجرمانه خود محکوم شوند.

این تحقیقات انجام شده در نیوزیلند یک گروه 1000 نفری از کودکان 5 تا 15 ساله را طی سالهای 1972 و 1973 به صورت هر دو سال درمیان دنبال کرده و از آنها پرسیده شده است که چقدر تلویزیون تماشا می کنند.

افرادی که در کودکی بیشتر تلویزیون تماشا می کردند در دوران بزرگسالی خود شخصیتهای ضد اجتماعی شکل داده و احتمال محکومیت آنها به علت انجام جرایم مجرمانه زیاد است.

این تحقیق از یک هزار کودک انجام شده که نشان می دهد کودکانی که بیش از حد تلویزیون تماشا می کنند در زمان بزرگسالی بیشتر دچار شخصیتهای ضداجتماعی می شوند

باب هانکوکس استاد یار دانشگاه اوتاگو اظهار داشت که وی و همکارش لیندزی رابرتسون به این نتیجه رسیده اند که خطر محکومیت مجرمانه در زمان بزرگسالی با هر ساعت تماشای بیشتر از حد میانگین، افزایش می یابد.

رفتار ضداجتماعی یکی از مشکلات مهم جامعه تلقی می شود.

براساس اظهارات هانکوکس، درحالی که ما نمی توانیم بگوییم تلویزیون عامل تمام رفتارهای ضداجتماعی است، نتایج ما نشان می دهد که کاهش زمان تماشای تلویزیون در کودکی می تواند نرخ این رفتارها را در بزرگسالی كاهش دهد.

این تحقیق نشان می دهد که وقتی کودک ساعات طولانی به تماشای تلویزیون سپری می کند ویژگیهای شخصیت تهاجمی پیداکرده و تمایل زیادی به تجربه احساسات منفی در بزرگسالی پیدا می کند.

نتایج این تحقیق در مجله پزشکی سلامت کودکان منتشر شده است.امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:13
توسط سینا | تعداد بازديد : 7 | لينك ثابت

اینكه پدر و مادر ها ، گاهی اوقات با هم مخا لفت و گاهی هم بحث می كنند ، یك مساله عادی است . آنها ممكن است راجع به پول ، كار های خانه یا اینكه وقت شان را چطور با هم بگذرانند، مخالفت كنند . گاهی درباره ی مسائل مهم كه مربوط به خانواده است و البته خیلی وقت ها هم به خاطر مسائل كم اهمیت مثل اینكه شام چی باشد یا كی به خرید برود ، ممكن است مخالفتی پیش بیاید . كسانی كه مدت زیادی با هم زندگی می كنند به طور طبیعی ، گاهی با هم مخالفت یا بحث می كنند .
بعضی وقت ها آنها با هم مخالفت می كنند ولی با آرامش با هم حرف می زنند و هر دو به هم شانس شنیدن و گفتن را
می دهند. گاهی هم مخالفت شان را با دعوی و داد زدن به هم نشان می دهند . بیشتر بچه ها از این دعوا ها خیلی نگران می شوند . صدا های بلند و كلمات نا مهربان اولیا باعث می شود كه آنها احساس ترس یا غمگینی پیدا كنند . حتی وقتی كه اولیا با هم قهر می كنند و اصلا حرف نمی زنند هم ، می تواند برای بچه ها آزار دهنده باشد .
گاهی بچه ها فكر می كنند كه در دعوی اولیا مقصر هستند ، مثلا وقت هایی كه به خاطر موضوعی كه به بچه ها مربوط میشود. در این موقع احساس گناه و تقصیر در بچه ها ایجاد می شود . اما این مهم است كه بچه ها بدانند كه در رفتار های اولیا شان هیچ وقت مقصر نیستند .

•معنی دعوی والدین چیست ؟

بیشتر وقت ها، بچه ها به این فكر می كنند كه منظور پدر و مادر شان از دعوی چیست ؟ ممكن است با خودشان فكر كنند كه اولیای آنها همدیگر را دوست ندارند و حتی ممكن است كه فكر كنند كه معنی دعوی آنها این است كه می خواهند همدیگر را طلاق بدهند . اما دعوی پدر و مادر ها معمولا این معانی را ندارد . این مهم است كه بچه ها بدانند كه بزرگتر ها هم گاهی درست مثل خود بچه ها ، با هم دعوی می كنند و در موقع دعوی ممكن است كه حرف هایی زده شود كه واقعا" منظور آنها نباشد . بعضی روز ها بزرگتر ها خسته و كم حوصله می شوند و شاید از دست كسی عصبانی باشند ، این وقت ها ممكن است در خانه بحث و دلخوری و یا شاید دعوی پیش بیاید .
•احساس بچه ها در موقع دعوی پدر و مادر ها چیست؟


شنیدن صدای بلند یا كلمات نا مهربان از اولیا ، معمولا بچه ها را غمگین می كند . دیدن ناراحتی و غمگینی اولیا و اینكه نمی توانند عصبانیت خودشان را كنترل كنند ، باعث می شود بچه ها بترسند یا احساس تنهایی كنند . موقع دعوی ، بچه ها ممكن است بیشتر نگران یكی از اولیا باشند كه بیشتر غمگین شده یا حتی بیشتر سرش فریاد كشیده شده است . یا ممكن است یكی از اولیا ،آنقدر خشمگین شده باشد كه احساس خطر پیش بیاید . گاهی هم اولیای عصبانی با فرزندشان هم ، عصبانی میشوند . بعضی اوقات ، بچه ها از دعوی بزرگتر ها دل درد می گیرند یا گریه می كنند . یا خوابشان نمی برد یا مدرسه رفتن برایشان سخت می شود . یكی از كار های مهم این است كه این احساس را با خود اولیا در میا ن بگذارند تا آنها به كمك بچه ها بیایند . شاید بزرگتر ها اصلا حواسشان نباشد كه بچه ها ترسیده اند و یا به آنها علت بحث را توضیح بدهند و احساس منفی بچه ها را بر طرف كنند .

•وقتی دعوی بزرگتر ها زیاد طول بكشد یا زیاد تكرار بشود ، چه كار باید كرد؟

هر چند كه گاهی پدر و مادر ها ممكن است با هم مخالفت كنند ولی اینكه سر هم داد وفریاد كنند یا حرف های خیلی نامهربان بگویند و خلاصه به همدیگر بی احترامی كنند ، اصلا كار درستی نیست . گاهی اوقات ، دعوی بزرگتر ها ممكن است با خشونت و هل دادن یا شكستن چیزهای مختلف یا خدای ناكرده، زدن همدیگر همراه بشود ، كه این كارها هم ،هرگز و به هیچ وجه كار های درستی نیست . در این وقت ها ، اولیا احتیاج دارند كه كسی به آنها بیاموزد كه چطور عصبانیت شان را كنترل كنند ! شاید بچه ها با یكی از بزرگتر هایی كه به او اعتماد دارند مثل عمو ،پدر بزرگ یا معلم ، راجع به اینكه در خانه دعوی های زیاد یا خطر ناك ، اتفاق می افتد و اینكه ممكن است كسی آسیب ببیند ، صحبت كنند و از او بخواهند به خانواده ی آنها كمك كند . كسانی هم مثل دكتر ها می توانند به خانواده ها كمك كنند تا راه های بهتر زندگی كردن و مخالفت بدون خشونت و توهین را اولیا بیاموزند . هرچند كه این كار نیاز به زمان و تمرین دارد ، ولی اعضای خانواده را به زندگی آرامتری نزدیك می كند .

•اینكهوالدین گاهی با هم مخالفت كنند ، اشكالی ندارد؟

مخالفت ، به شرط آنكه آبرومندانه باشد ، به افراد كمك می كند تا احساسات خود را به هم بگویند و جلوی پر شدن و منفجر شدن را می گیرد . مهم است كه اعضای خانواده بتوانند با هم در باره ی احساس خود گفتگو نمایند ، حتی موقع مخالفت . كا ر خوبی كه مخالفت برای آدم ها می كند این است كه معمولا باعث می شو د كه یكدیگر را بهتر درك كنند و احساس نزدیكی بیشتری پیدا كنند .
اولیا هم درست مثل بچه ها مخالفت می كنند و بعد با هم آشتی میكنند و سرانجام همه دوباره احساس خوبی خواهند داشت . هیچ خانواده ای بدون اشكال نیست و بالاخره یك نقصی پیش می آید . حتی در خوشحال ترین خانه ها هم ، مساله وجود دارد و بزرگتر ها گاهی با هم بحث می كنند . معمولا ، همه اعضای خانواده كمك می كنند تا زندگی برای بقیه ، شیرین تر بشود . پس ، مخالفت ، قسمتی از یك زندگی است و با كمك محبت و فهمیدن همدیگر ، خانواده می تواند بیشتر مشكلات را بر طرف كند .


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:09
توسط سینا | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت

با تشویق كودك، به او می آموزید كه بیشتر اوقات، خود را در بالاترین حد شاد زیستن قرار دهد. در این قسمت ده راز پرورش كودكی شاد ارائه می شود.كودك شاد داشته باشیدبا تشویق كودك، به او می آموزید كه بیشتر اوقات، خود را در بالاترین حد شاد زیستن قرار دهد. در این قسمت ده راز پرورش كودكی شاد ارائه می شود.1. به كودكتان عشق بورزیداولین راز پرورش كودكی شاد تمجید از اوست. وقتی كودكان بزرگ می شوند، دانستن اینكه علایق، عقاید، خصوصیات و استعدادهایشان باارزش تلقی می شود، پایه گذار شادی سال های بعدی زندگیشان خواهد بود. البته پذیرش كودك به معنای چشم پوشی همیشگی از خطاهایش نیست. یاد بگیرید كه عملكرد كودك را نقد كنید نه شخصیت او را. همچنین، آنچه را كه از كودك می خواهید به او بگویید نه آنچه را كه نمی خواهید.2.افكار مثبت القا كنیدوقتی كودك شما بداند كه به او اطمینان دارید و باورش كرده اید، احساس می كند كه دست یافتن به همه چیز برایش امكان پذیر است. افكار كودك نسبت به خود بیشترین اهمیت را دارد. بنابراین والدین باید افكار مثبت به كودك خود القا كنند.3. مقررات منصفانه وضع كنیدكودكان كم سن و سال با احساس امنیت شاد می شوند. فرض كنید كه در بالای آبشار مرتفعی ایستاده اید، در صورتی از ایستادن در آنجا لذت خواهید برد كه حفاظی در برابرتان باشد، در غیر این صورت، دچار اضطراب خواهید شد. كودكان هم این گونه هستند. وقتی كه چارچوب محكمی برای رفتارهایشان وجود داشته باشد، آنها پیشرفت می كنند.4. ابعاد مثبت را برجسته كنید
به كودك خود بفهمانید كه هیچ مشكلی وجود ندارد كه به اتفاق هم نتوانید آن را حل كنید. همچنین به او بیاموزید كه خوش بین باشد. اگر اتفاق بدی افتاد، با صدای بلند فكر كنید و بگذارید او افكار شما را بشنود: وای، نه... باورم نمی شود كه این اتفاق افتاده، اما درستش می كنم، چیز مهمی نیست.5. حلقه شادی كودكتان را كامل كنید
به كودكتان كمك كنید ارتباطات دوستانه اش را حفظ كند و گسترش دهد. داشتن ارتباطات قوی و مهارت برقراری آن از شروط اصلی شاد زیستن در آینده است.6. کودكان را به تحرك بیشتر واداریدكودكان امروز سنگین وزن تر هستند و این برای سلامت و شادابی آنها مضر است. كودكان چاق، در مقایسه با سایر كودكان، اعتماد به نفس كمتری دارند و افسرده تر هستند. اگر كودكان سرگرمی های پرتحرك خارج از خانه را جانشین فعالیت های كم تحرك خانگی كنند و به جای غذاهای آماده ای كه فاقد ارزش غذایی است، غذاهای سالم و طبیعی بخورند، از فواید شاد زیستن بهره خواهند برد. بازی با سایر كودكان، قدرت خلاقیت كودكتان را تقویت می كند و مهارت های اجتماعی را به او می آموزد.7. شادی را در جعبه یادگاری ها ذخیره كنید
اشیای مورد علاقه كودكتان، عكس ها، كارت پستال ها، یادگاری ها، كاردستی هایی را كه یادآور خاطرات شاد برای كودك هستند داخل جعبه ای قرار دهید. هرگاه كودكتان بیمار است یا غمگین و به لبخندی ساده نیاز دارد، آنها را از جعبه بیرون آورید و به او نشان دهید.8. لحظات جادویی ارتباط را بیابید
اخیراً از پنج تا هفده ساله ها پرسیده شد كه خواهان چه چیزی هستند كه با پول نمی شود خرید. همه آنها در پاسخ گفته بودند كه والدین و توجه آنها هستند. كودكان ما می خواهند كه به آنها فكر كنیم. برنامه هایی ترتیب دهید كه همه اعضای خانواده بتوانند در آن شركت كنند و لذت ببرند (كوهنوردی، پیاده روی...). كودكان را در فعالیت های روزمره تان مانند انجام دادن كارهای خانه، خرید و آبیاری باغچه شریك كنید.9. ژن تلاش دوباره را به كودك خود منتقل كنیدسعی نكنید كودك خود را از همه ناراحتی ها دور نگه دارید. به او كمك كنید بیاموزد چگونه با آنها مواجه شود. اگر شكست درسی یا غیردرسی او را ناامید كرده، كمك كنید تا هرچه سریع تر به وضعیت عادی خود برگردد. تشویقش كنید تا احساسات خود را در قالب نوشته یا نقاشی بیان كند. شما الگوی كودكتان هستید. مطمئن شوید كه الگوی مناسبی در مقابل او است. روحیه خود را در هیچ شرایطی نبازید.10. در او شگفتی ایجاد كنید
هنگامی كه كودك با چیزی بزرگ تر از خودش مواجه می شود، خواه پدیده ای فیزیكی باشد یا معنوی، احساس رضایت خاطر می كند. با كودكان درباره عقاید خود، خداوند و مقدسات دینی صحبت كنید. لازم نیست كه او همه جزییات را درك كند. با او در جنگل قدم بزنید، به ستارگان خیره شوید، به تماشای یك كرم كوچك در گل ولای بنشینید. احساس مراقبت و توجه در كودكان را پرورش دهید.

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ساعت 15:04
توسط سینا | تعداد بازديد : 11 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 69
» بازديد ديرور : 107
» بازديد ماه گذشته : 477
» بازديد سال گذشته : 2785
» كل بازديد : 23727

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 18.232.38.214
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
خرید گیفت کارت