خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
پيوندهاي روزانه
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

اگر اهل کتاب خوانی و تماشای فیلم باشید حتما با نام موبی دیک، وال سفید و افسانه ای که تنها یک نمونه از آن روی زمین وجود دارد، آشنا هستید و می دانید که چقدر صیادها از سراسر دنیا به دنبال کشف او به دل دریا زده اند...


اگر اهل کتاب خوانی و تماشای فیلم باشید حتما با نام موبی دیک، وال سفید و افسانه ای که تنها یک نمونه از آن روی زمین وجود دارد، آشنا هستید و می دانید که چقدر صیادها از سراسر دنیا به دنبال کشف او به دل دریا زده اند.
اما این موبی دیک یک نمونه واقعی نیز دارد که برای اولین بار در سال 1991 در نزدیکی یکی از سواحل استرالیا دیده شد و از آن سال تا به حال 50 بار بیشتر مشاهده نشده است. این وال سفید یکدست است و معمولا در فصل مهاجرت دیده می شود.
هر ساله توریست های بسیاری در این زمان برای دیدن موبی دیک به استرالیا سفر می کنند و گارد ساحلی نیز در زمان عبور او سعی می کند محیطی امن را ایجاد نماید. جدیدترین تصاویر گرفته شده از این وال سفید و بی نظیر را در ادامه می توانید مشاهده کنید.


امتیاز : نتيجه : مجموع 6 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:39
توسط سینا | تعداد بازديد : 21 | لينك ثابت

جرج پریرو" از سه ماه گذشته وارد آزمایش عجیبی شده است که می خواهد مضرات نوشابه را به طور کامل نشان دهد. او از سه ماه گذشته هر روز 10 قوطی نوشابه مشکی رژیمی نوشیده است تا در دراز مدت مشکلات آن مشخص شود.
باشگاه خبرنگاران: نوشابه یکی از مضرترین خوراکی هایی است که تا به حال در تاریخ ابداع شده است و سالیانه انسان های فراوانی را روانه بیمارستان می کند. این نوشیدنی مضر می تواند اثرات بدی روی بدن در دراز مدت داشته باشد.

"جرج پریرو" از سه ماه گذشته وارد آزمایش عجیبی شده است که می خواهد مضرات نوشابه را به طور کامل نشان دهد. او از سه ماه گذشته هر روز 10 قوطی نوشابه مشکی رژیمی نوشیده است تا در دراز مدت مشکلات آن مشخص شود.

ر هر قوطی از نوشابه های رژیمی 35 گرم شکر وجود دارد که با نوشیدن 10 قوطی در روز به عبارتی 350 گرم شکر به صورت روزانه می شود. این میزان به اندازه 70 قند است که همراه چای خورده می شود .

این مرد سه ماه پیش بدن خوب و سالمی شدات اما پس از این مدت وزنش نزدیک به 10 کیلوگرم وزن اضافه کرده است و فشار خونش از 12.9 به 14.5 رسیده است که نشان از بروز بیماری های قلبی دارد.

او پس از این آزمایش گفت که می خواهد نشان دهد و مردم ببیند که این نوشابه ها چقدر مشکل دارد. او میگوید هیچ کدام از بچه ها در دنیا نباید از نوشابه استفاده کنند مخصوصا نوشابه های مشکی برای سلامتی بسیار مضر هستند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:38
توسط سینا | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت


اولین دوقلوهای سفید و سیاه جهان از یک پدر و مادر با نژادهای متفاوت متولد شده اندبه نقل از «۲۴»، جیمز و دانیل کلی برادران دوقلوی همسان انگلیسی ۱۸ سال دارند ولی یکی سفید پوست است و دیگری رنگ پوستش سیاه است. اولین دوقلوهای همسان سیاه و سفید انگلیسی حاصل ازدواج آلیسون و ارول کلی دو زوج با نژادهای مختلف هستند که روزنامه گاردین به نقل از پزشکان، توزیع ژنهای آنها را جدا از هم توصیف کرده است.
دکتر جیم ویلسون، متخصص ژنتیک جمعیتی در دانشگاه ادینبورگ در گفتگو با این روزنامه علت سیاه و سفید شدن برادران کلی را ژنهای پدر عنوان می کند که مسئله ای ارثی دارد. ارول کلی اصالتی جامائیکایی دارد و دارای یک ژن مربوط به پوست بدن است که تقریباً نادر است ولی در مردم کشور بومی اش فراوان دیده می شود.
به گفته پزشکان برادران دوقلوی انگلیسی علاوه بر پوست صورت در بسیاری از موارد دیگر نیز تفاوت دارند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:37
توسط سینا | تعداد بازديد : 20 | لينك ثابت

پسرکی از مادرش پرسید: مادر چرا گریه می*کنی؟
مادر فرزندش را در آغوش گرفت و گفت: نمی*دانم عزیزم، نمی*دانم!
پسرک نزد پدرش رفت و گفت: چرا مامان همیشه گریه می*کند؟ او چه می*خواهد؟
پدرش تنها پاسخی که به ذهنش رسید این بود: همه*ی زن*ها گریه می*کنند بی هیچ دلیلی!
پسرک از اینکه زن*ها خیلی راحت به گریه می*افتند، متعجب بود.
یک بار در خواب دید که دارد با خدا صحبت می*کند؛ از خدا پرسید: خدایا چرا زن*ها این همه گریه می*کنند؟
خدا جواب داد: من زن را به شکل ویژه*ای آفریده*ام؛ به شانه*های او قدرتی دادم تا بتواند سنگینی زمین را تحمل کند.
به بدنش قدرتی داده*ام تا بتواند درد زایمان را تحمل کند، به دستانش قدرتی داده*ام که حتی اگر تمام کسانش دست از کار بکشند، او به کار ادامه دهد.
به او احساسی داده*ام تا با تمام وجود به فرزندانش عشق بورزد؛ حتی اگر او را هزاران بار اذیت کنند.
به او قلبی داده ام تا همسرش را دوست بدارد و از خطا های او بگذرد و همواره در کنار او باشد و به او اشکی داده*ام تا هر هنگام که خواست فرو بریزد.
این اشک را منحصراً برای او خلق کرده*ام تا هرگاه نیاز داشت بتواند از آن استفاده کند


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:36
توسط سینا | تعداد بازديد : 28 | لينك ثابت


مادر او میگوید: ایزابلا وقتی به دنیا آمد با نوزادان دیگر در بیمارستان فرق داشت و نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همین نسبت وقتی چند روز از تولدش گذشت با صدایی نامفهوم اما معنا دار میگفت «ما» و در واقع به من و همسرم میفهماند که شیر میخواهد، و الان که او شش ماهه است با صدایی رسا میگوید: مادر، من شیر میخواهم که همه را شوک زده کرده.


وقتی اولین بار سخنی از او شنیدیم باورمان نمیشد که دختر ۳ ماهه ما بتواند به این شیوایی سخن بگوید اما الان که سه ماه از آن زمان گذشته، میتواند خوذش به دستشویی برود، به آسانی راه رفته و از همه عجیبتر اینکه آهنگ مورد علاقه من که موتسارت آن را نواخته، به راحتی با پیانو بنوازد. پدرش که ۴۵ سال سن دارد میگوید: من همیشه در رویاهایم دخترم را جزو نوابغ به حساب میآوردم اما باورم نمیشد که روزی این روبا به واقعیت بپیوندد.
من و همسرم در زمان بارداری وی، هیچ اقدام خاصی نکردیم تا در اثر آن فرزندمان با هوش شود، تنها تغذیه سالم در آن دوران به همسرم کمک میکرد. اما نکته جالب این است که او در طی دوران بارداریاش گاهی نیز به آهنگهای گوش میکرد و آن آهنگی را که از همه بیشتر دوست داشت، الان دخترم برایش مینوازد!!


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:33
توسط سینا | تعداد بازديد : 25 | لينك ثابت

“آشناتی الیوت اسمیت” دختر ۱۱ ساله ای است که هفته پیش به خاطر بیماری خود در مدرسه مورد مواخذه قرار گرفت. این دختر ۱۱ ساله که یک بیماری نادر دارد به خاطر پوشیدن کلاه گیس در نزدیکی اخراج از مدرسه بود.
این دختر انگلیسی دچار بیماری نادر «آلوپسیا» است که باعث می شود ۸ برابر سریع تر پیر شود و پزشکان اعتقاد دارند وی تا ۱۵ سالگی بیشتر عمر نخواهد کرد. این بیماری بدن او را فرسوده کرده و چهره اش کاملا مانند پیرزن های ۸۸ ساله است. این دختر به خاطر بیماری خود بای از کلاه گیس استفاده کند که البته در مدرسه به خاطر بنفش بودن این کلاه گیس به مشکل خورده است. مسئولین مدرسه اعتقاد دارند کلاه گیس این دختر باعث می شود تا دیگر دانش آموزان به فکر رنگ کردن موهای خود بیافتند. این اتفاق تا حد اخراج این دختر از مدرسه هم ادامه پیدا کرده است و به گفته پزشکان معالج او از نظر روحی ضربه شدیدی به وی وارد شده است چرا که چهره او با دیگر دانش آموزان فرق دارد و برداشتن کلاه گیس باعث جدا ماندن او از دیگر دانش اموزان می شود.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:30
توسط سینا | تعداد بازديد : 26 | لينك ثابت

زن و شوهر جوان تنها دو روز پس از ازدواجشان به دادگاه خانواده رفتند و برای همیشه از هم جدا شدند...


زن و شوهر جوان تنها دو روز پس از ازدواجشان به دادگاه خانواده رفتند و برای همیشه از هم جدا شدند.
زوج جوان با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت درخواست طلاق خود به قاضی گفت: ما تنها دو روز است که با هم ازدواج کرده ایم ولی در همین دو روز متوجه شدیم که با هم تفاهم نداریم و نمی توانیم در کنار هم زندگی کنیم.

وی ادامه داد: من و همسرم در این دو روز مرتب با هم دعوایمان شد. برای همین تصمیم گرفتیم به دادگاه بیاییم و از هم جدا شویم. ما گفتیم اگر از همین الان از هم جدا شویم خیلی بهتر است. چون این ازدواج عاقبت خوشی ندارد.

زن جوان هم به قاضی گفت: من شوهرم از طریق یکی از آشناهایمان به هم معرفی شدیم و خیلی زود هم با هم ازدواج کردیم. ما فرصت کافی برای شناخت یکدیگر نداشتیم و این دو روز فرصت خوبی بود تا بفهمیم که نمی توانیم با هم زندگی کنیم.
در پایان این جلسه تلاش های قاضی برای منصرف کردن این زوج از طلاق بی نتیجه ماند و حکم طلاق توافقی صادر شد.امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:27
توسط سینا | تعداد بازديد : 22 | لينك ثابت

پدر یک دختر10 ساله که 28 ساعت ویدئو آموزشی درست کردن نوعی دستبند را از اینترنت دانلود کرده بود ، پس از دیدن قبض تلفن به مبلغ 1،792 پوند شوکه شد...


پدر یک دختر10 ساله که 28 ساعت ویدئو آموزشی درست کردن نوعی دستبند را از اینترنت دانلود کرده بود ، پس از دیدن قبض تلفن به مبلغ 1،792 پوند شوکه شد.
ترینیتی گراوز در طول دو هفته صدها ویدئو آموزشی را با گوشی مبایل نوکیا خود تماشا کرده بود تا آنکه سیستم وای-فای خانه از کار افتاد! این در حالی بود که پدرش فیلیپ 35 ساله خبر نداشت دخترش در حالت دانلود ویژه، مجموعه زیادی از ویدئوهای سایت یوتوب را دانلود کرده است.


ترینیتی بیش از 28 ساعت آموزش ساخت نوعی دستبند بافتنی پلاستیکی را تماشا کرده بود تا در مدرسه دوستانش را تحت تاثیر قرار دهد.
آقای گراوز پس از آمدن قبض تلفن به خانه ، با دیدن مبلغ بسیار بالای آن متعجب و شوک زده شد. او با شرکت مربوطه تماس گرفت تا قرارداد اینترنتی را لغو کند ولی آنها به عنوان هزینه کنسل کردن قرارداد، 381 پوند دیگر به مبلغ اضافه کردند.


او می گوید این شرکت اینترنتی باید درباره بالارفتن این چنینی قبض به آنها هشدار می دادند، او به این ترتیب باید وانتی که با آن کار می کند را بفروشد تا بتواند هزینه این قبض را پرداخت کند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:24
توسط سینا | تعداد بازديد : 17 | لينك ثابت

پژوهش محققان دانشگاه ییل حاکی از آن است که خوردن شکلات آن هم زمانی که با شخص دیگری قسمت کرده باشید، لذت بسیار زیادی را برایتان به ارمغان میآورد و طعم آن را خوشمزهتر میکند!


پژوهش محققان دانشگاه ییل حاکی از آن است که خوردن شکلات آن هم زمانی که با شخص دیگری قسمت کرده باشید، لذت بسیار زیادی را برایتان به ارمغان میآورد و طعم آن را خوشمزهتر میکند!
مردم معمولا برای مشاهده یک غروب زیبا، مسابقه فوتبال، یک منظره حیرتآور و یا فیلمهای کمدی همدیگر را دعوت به دیدن میکنند و به گونهای دوست دارند که تجربه خود را با دیگران قسمت کنند.

به منظور این پژوهش محققان از گروهی خواستند تا شکلات خوش طعمی را با دیگری قسمت کرده و در یک آنِ واحد آن را مصرف کنند و هدف این بود تا درک کنند که آیا پدیده اشتراکگذاری خوردنیها نیز میتواند بر روی رفتار و طعم تاثیر بگذارد یا خیر.

تمامی شرکت کنندگان ادعا کردند حتی با وجودی که با شریک شکلاتی خود کلمهای صحبت نکردند، حس خوردن شکلات برایشان تشدید شده و طعم آن را قویتر احساس کردند!
در همین تحقیق، پژوهشگران از گروهی دیگر خواستند تا همین تجربه مشابه را با شکلاتی بد طعم داشته باشند؛ تمامی این افراد نیز عنوان کردند که بد طعمی شکلات هنگامی که با کسی شریک شده بودند برایشان بیشتر شده بود.

محققان میگویند علت بروز این امر میتواند این باشد که زمانی که فرد دیگری کاری را در عین واحد با ما تجربه میکند، تمرکزها بر روی محرک بیشتر شده و به هین علت فزونی تاثیر واقعه بر تجربهگرها بیشتر میشود.
این پژوهش در مجله Psychological science منتشر شده است.


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:22
توسط سینا | تعداد بازديد : 19 | لينك ثابتعشق شیرین است و تحقیقات نشان می دهد وقتی مردم به عشق و

دوست داشتن فکر می کنند مزه آب و شکلات به نظر آنها، شیرین تر است...عشق شیرین است و تحقیقات نشان می دهد وقتی مردم به عشق و دوست داشتن فکر می کنند مزه آب و شکلات به نظر آنها، شیرین تر است.
این در حالی است که اگرچه به صورت استعاری گفته می شود حسادت تلخ است اما حس حسادت واقعا موجب بروز مزه ترش و تلخ نمی شود.
در این بررسی روانشناسان حس هایی را مورد بررسی قرار دادند که در استعاره های روزمره به کار می رود. مردم این موضوعات را به معنای واقعی کلمه در استخوانهای خود حس می کنند و دریافتند عشق درک حسی فرد را تغییر می دهد.

"کای کین چان" مجری این تحقیقات از دانشگاه رادبوند نایمیخن هلند گفت:" ما همیشه می گوییم عشق شیرین است و فکر کردیم ببینیم آیا این مزه در عشق نهفته است یا خیر."
چان و همکارانش سه آزمایش را بر روی 197 دانشجو در دانشگاه ملی سنگاپور انجام دادند.
در 2 آزمایش نخست محققان از دانشجویان خواستند تجربه خود را در مورد یک عشق رومانتیک، یا حسادت و یا در مورد یک موضوع خنثی بنویسند.

سپس از دانشجویان خواستند آدامس ترش و شیرین یا شکلات تلخ و شیرین را مزه کنند.
دانشجویان مزه ها را با شیرین، ترش و تلخ رتبه بندی کردند. آنهایی که تجربه عشقی خود را نوشته بودند شکلات ها را شیرین تر از آنهایی توصیف کردند که در مورد تجربه حسادت یا خنثی خود نوشته بودند.
به گفته این دانش پژوهان نوشتن در مورد حسادت هیچ تاثیری در دسته بندی مزه تلخی نداشت.

محققان از 93 دانشجوی دیگر خواستند تا آب مقطر را مزه کنند. به آنها گفته شد این یک نوشیدنی جدید است و آنها باید شیرینی، ترشی و تلخی آن را دسته بندی کنند، عشق موجب شد مزه آب برای برخی از داوطلبان شیرین تر باشد در حالی که حسادت مزه آب را تغییر نداد.

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:19
توسط سینا | تعداد بازديد : 23 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 20
» بازديد ديرور : 36
» بازديد ماه گذشته : 838
» بازديد سال گذشته : 29894
» كل بازديد : 50836

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.237.97.64
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
home automation in los angeles
خرید فیلم و سریال
Barabas Ropa de hombre
Hookah Shisha Tobacco