خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

ایکر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید هدیه سال جدید را چند هفته زودتر به همسرش داده است. این دروازه بان خانه ای با 5 اتاق خواب، 6 سرویس دستشویی، یک سالن بازی، دو سالن نشیمن، آشپرخانه و خیلی چیزهای دیگر را به همسرش خبرنگارش سارا هدیه داده است. این طور که پیداست، ایکر و سارا فعلاً قصد اسبابکشی به خانه جدیدشان را ندارند و تصمیم دارند در کنار پسر چند ماههشان همچنان در خانه قبلیشان بمانند. خانهای یک میلیون و 800 هزار یورویی که این زوج یک سال پیش به آن نقل مکان کردند و در منطقه کاملاً حفاظت شده قرار دارد.
کاسیاس و همسرش سارا در سال جاری میلادی صاحب یک فرزند پسر به نام مارتین شدند.امتیاز : نتيجه : مجموع 10 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:16
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

اگر خودمان به جای خانواده مقتول بودیم در چنین شرایطی چه می کردیم؟ آیا راضی می شدیم هم خون پدر خانواده را هدر رفته بدانیم و هم ننگ و بی آبرویی را تحمل کنیم؟


محمد مهاجری: 7سال پیش دختر20ساله ای به نام ریحانه جباری دست به قتل مردی پنجاه و چند ساله زد.ماجرای حادثه پیچیده تر از قتلهای معمولی بود و حتی با توضیحات مکرری که در باره پرونده داده شده ،افکار عمومی ابهاماتی دارد که برطرف نشده. هرچند که برای دستگاه قضایی کمترین نکته مبهمی وجود نداشته که مبادرت به صدور حکم قصاص کرده است.

شاید دلیل اصلی ابهام در نزد افکار عمومی باور نکردن این نکته است که یک دختر 20ساله چگونه می توانسته در چنین قتل مرموزی نقش اول را داشته باشد.

نویسنده این سطور نه به مسائل قضایی وارد است و نه فوت و فن های پلیسی را می داند.بنا بر این در این زمینه ها ورود نمی کند؛ اما این حق را به خود می دهد به عنوان یک عنصر رسانه ای در این زمینه نکته ای را مطرح کند.

از همان موقع که حکم قصاص مطرح شد برخی رسانه ها و نیز شبکه های اجتماعی با بزرگنمایی نقاط ابهام و نیز مطرح کردن شغل قبلی مقتول، روال پرونده را به گونه ای منحرف کردند که حیثیت مقتول و آبروی خانواده او دستخوش بازی رسانه ای و شایعه پردازی شد. و کار به جایی رسید که مقتول، مورد بدترین تهمت ها قرار گرفت.

اگر خودمان به جای خانواده مقتول بودیم در چنین شرایطی چه می کردیم؟ آیا راضی می شدیم هم خون پدر خانواده را هدر رفته بدانیم و هم ننگ و بی آبرویی را تحمل کنیم؟

قطعا تلاش برای نجات دادن یک خانم 20 ساله که از سوی هنرمندان و دیگر اقشار انجام شد امری پسندیده است، اما زخمی که بر سینه خانواده مقتول نشست ، قابل پاک کردن نبود.

بر فرض محال که برخی تهمتهای وارده به مقتول، درست هم بود،آیا مطرح کردن آن در فضای رسانه ای نتیجه ای جز اصرار اولیای دم به قصاص( که نوعی اثبات بیگناهی مقتول است) به همراه داشت؟

قصاص ریحانه برای ما رسانه ای ها یک درس است. کاش رسانه ها برای رونق بازار خودشان، کاری نمی کردند که بر زخم یک خانواده نمک پاشیده شود و کار به جایی برسد که حتی با تلاش مجدانه و تحسین برانگیز دستگاه قضایی، ریحانه فرصت زندگی می یافت.

کاش ما رسانه ای از این اتفاق، تکان بخوریم و در موارد مشابه، قلم مان را مودبانه بچرخانیم. اگر چنین کرده بودیم شاید ریحانه الان فرصت داشت باز هم به صبح و زندگی بخندد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:13
توسط سینا | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت

بیشترین تمایل به مهاجرت در جنوب صحرای آفریقا با 38 درصد جمعیت بزرگسال و کمترین تمایل در میان مردم آسیا با 10 درصد جمعیت بزرگسال به چشم میخورد


وضعیت بد اقتصادی اجتماعی در یک کشور و خوب بودن آن در کشور دیگر در طول قرنهای متمادی باعث حرکت جمعیت از یک سرزمین به سرزمین دیگر شده است و در این میان برخی از کشورها به دلیل برخورداری از فرصتها و شانسهای بزرگ برای موفقیت اقتصادی همواره محبوب مهاجران بودهاند.

بر اساس نظرسنجی مؤسسه گالوپ در سالهای 2007 تا 2009 از 260 هزار نفر در 135 کشور حدود 700 میلیون نفر در سراسر جهان خواستار مهاجرت به کشوری دیگر هستند. بیشترین تمایل به مهاجرت در جنوب صحرای آفریقا با 38 درصد جمعیت بزرگسال و کمترین تمایل در میان مردم آسیا با 10 درصد جمعیت بزرگسال به چشم میخورد.

محبوبترین کشور برای مهاجرت ایالات متحده آمریکا با 165 میلیون نفر و پس از آن بریتانیا، کانادا و فرانسه هر یک با 45 میلیون نفر هستند. اسپانیا، عربستان سعودی، آلمان و استرالیا کشورهای دلخواه بعدی مردم دنیا برای زندگی هستند.

در میان کشورهای دنیا آمریکا با وجود حدود 46 میلیون جمعیت مهاجر به عنوان محبوبترین مقصد مهاجران جهان شناخته میشود؛ گرچه از نظر ضریب مهاجرت نسبت به جمعیت بومی، قطر و امارات متحده عربی و برخی دیگر از کشورهای نفتی خلیج فارس سرآمدند.

آمریکا را معمولا به عنوان کشور فرصتها میشناسند. در این کشور تقریبا 20 درصد مهاجران جهان زندگی میکنند. پس از آمریکا، روسیه قرار دارد که بعد از سال 1990 به دلیل باز شدن درها و همچنین اقتصاد بازار آزاد پذیرای ۱۱ میلیون مهاجر بوده است.

آلمان نیز به دلیل بهرهبرداری از پیشروترین اقتصادهای دنیا و همچنین درصد زاد ولد کم، پذیرای حدود 10 میلیون مهاجر است. همچنین عربستان در دهه اخیر با مهاجران کاری جمعیتش حدود 24 درصد افزایش یافته است و این کشور برآن است تا مهاجرتها را محدود کند. در امارات متحده عربی نیز حدود 80 در صد جمعیت نیروی کار خارجی هستند؛ البته این جمعیت متناوب نیز هست.

در سال 2013 بیش از 1 میلیون و 60 هزار ایرانی در خارج از کشور زندگی میکردند که در این میان آمریکا با پذیرش 390 هزار نفر مقصد اول مهاجران ایرانی طی دو دهه اخیر محسوب میشده و بعد از آن کشورهایی نظیر؛ امارات، آلمان، کانادا، انگلیس، سوئد، استرالیا، هلند، فرانسه، ترکیه و ... قرار دارند.

جمعیت یک میلیون و 60 هزار نفری ایرانیان مقیم خارج در سال 2013 بیش از همه در کشورهای آمریکا 390 هزار نفر، آلمان 120 هزار نفر، کانادا110 هزار نفر، انگلیس80 هزار نفر، سوئد 70 هزار نفر، استرالیا 40 هزار نفر، هلند 30 هزار نفر، فرانسه، ترکیه، نروژ، عراق هر کدام 20 هزار نفر، اتریش، دانمارک، ایتالیا هر کدام 10 هزار نفر، سوییس، ارمنستان، ژاپن، اسپانیا، فنلاند، بلژیک، نیوزلند، یونان، مجارستان، روسیه، بنگلادش، هند، قبرس، رومانی و تاجیکستان در هر کدام کمتر از 10 هزار نفر ساکن بودهاند.

جدول زیر محبوبترین کشورهای جهان از دید مهاجران و جمعیت ایرانیان ساکن در این کشورها را نشان میدهد:

کشور جمعیت مهاجر (میلیون نفر) مهاجران ایرانی


روسیه کمتر از ده هزار
آلمان 120 هزار
عربستان کمتر از ده هزار
امارات 300 تا 400 هزار
انگلیس 80 هزار
فرانسه 20 هزار
کانادا110 هزار
استرالیا 40 هزار
اسپانیا کمتر از ده هزار


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:11
توسط سینا | تعداد بازديد : 5 | لينك ثابت

شاید شما برای روز تولدتان با یك كارت تبریك و یا پیام كوتاه خوشحال شوید ولی به نظر می رسد ستارگان هالیوود آنچنان از انواع هدایایی اشباع شده اند كه برای روز تولد خود هدایای متفاوتی می خواهند...


شاید شما برای روز تولدتان با یك كارت تبریك و یا پیام كوتاه خوشحال شوید ولی به نظر می رسد ستارگان هالیوود آنچنان از انواع هدایایی اشباع شده اند كه برای روز تولد خود هدایای متفاوتی می خواهند.
این هدایا صرفا یا خیلی گرانقیمت هستند و یا خیلی عجیب و متفاوت !در این گزارش سعی شده تا برخی از هدایای عجیبی را كه ستارگان هالیوود در مناسبت های مختلف به هم هدیه می دهند را معرفی كنیم.

«جنیفر لوپز» در تولد نامزد 25 ساله اش «كسپر اسمارت» یك كامیون دیزلی داج هدیه داد.

«كیتی پری» زمانی كه نامزدی خود را با «راسل براند» جشن گرفت ، بلیط 200 هزار دلاری سفر به فضا را برای او خرید.

«جاستین بیبر» از همه خوشحال تر بود. او برای تولدش سه خودرو لوكس دریافت كرد. یك خودروی الكتریكی 100 هزار دلاری از مدیر برنامه هایش ، یك لامبورگینی 200 هزار دلاری از خانواده اش و یك رنروور از دوستش آشر.

«آنجلینا جولی» هدایای متفاوتی به «براد» داده است كه از درخت زیتون گرفته تا آبشار ،موتور سیكلت و هلی كوپتر كه بیش از 4 میلیون دلار ارزش دارند.

«دیوید بكهام» برای تولد همسرش ویكتوریا یك تاكستان هدیه داد.

«كورتنی كاكس» برای دوست صمیمی اش «جنیفر انیستون» یك دوچرخه 12 هزار دلاری با برند مورد علاقه «انیستون» (شنل) خریداری كرد.

«جان تراولتا» نیز برای دوست صمیمی اش اُپرا وینفری یك رولز رویس مدل 1988 هدیه كرد.

ادل برای روز تولدش یك تابلو نقاشی قدیمی و یك درخت شكوفه زده آلبالو دریافت كرد.

«كریستین استوارت» در اولین تولد «رابرت» پس از آشنایی شان یك بسته خلال دندان هدیه داد!

«گوئینت پالترو» زمانی از یك آهنگساز بزرگ ، یك پیتزا برای روز تولدش دریافت كرد.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:08
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت

یک پسر 22 ساله اهل عربستان سعودی بیش از حد و به طور مکرر دچار خونریزی بینی میشد که به همین دلیل به دکتر مراجعه کرد؛ پزشک با عکس انداختن از بینی وی متوجه شد...


یک پسر 22 ساله اهل عربستان سعودی بیش از حد و به طور مکرر دچار خونریزی بینی میشد که به همین دلیل به دکتر مراجعه کرد؛ پزشک با عکس انداختن از بینی وی متوجه شد یک استخوان سفید رنگ در بینی وی در حال رشد است؛ در واقع یک دندان اضافی به طول 1 سانتیمتر در بینی وی رشد کرده بود.
پزشکان گفتند این خونریزی ناشی از دندان در بینی وی بوده است؛ برای این مشکل پزشکان طی یک عمل جراحی پس از بیهوش کردن وی، دندان را خارج کردند.


یکی از پزشکان گفت: این یک مورد نادر است و من تا کنون چنین موردی در طول کار حرفهای خود ندیده بودم و این دندان در عکس کاملاٌ مشخص بود.
وی اضافه کرد: این تعجب آور است که بعد از این مدت طولانی نتوانستند این دندان را تشخیص دهند.


دکتر «هلسن» یکی دیگر از پزشکان معالج توضیح داد: نزدیک به یک سوم دندانها رشد وارونه دارند و به سمت بینی حرکت میکنند؛ مطالعات قبلی نشان دادهاند 3.9% از مردم دندانهایی دارند که در جایی غیر معمول قرار گرفته و رشد میکند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:05
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت

یکی از نجات یافتگان حمله اسیدپاشی که سابقا صورت خود را می پوشند، اکنون شجاعانه با دوستانش که آنها نیز همانند او هستند در برابر دوربین عکاسی فشن قرار گرفتند و لباس هایی برتن دارند...


یکی از نجات یافتگان حمله اسیدپاشی که سابقا صورت خود را می پوشند، اکنون شجاعانه با دوستانش که آنها نیز همانند او هستند در برابر دوربین عکاسی فشن قرار گرفتند و لباس هایی برتن دارند که خود او آنها را طراحی کرده است.
این عکس ها که توسط راهول ساهاران گرفته شده و تحت عنوان طراحی های روپا شناخته می شوند، پنج زن جوان هندی که قرباین اسید پاشی هستند، در آن به عنوان مدل حضور دارند. روپا، ریتا، سونام، لاکسمی و چانچال قربانیان حملات وحشتناک اسیدپاشی هستند.


آنها سال ها است که صورت های خود را پنهان می کردند و اکنون با هم متحد شدند و تصمیم گرفتند در عکس برداری فشن با هم شرکت کنند.
روپا 22 ساله می گوید:"من همیشه دوست داشتم طراح لباس شوم ولی بعد از حمله، وقفه ای در زندگی من پدید آمد. آنچنان از زخم هایم احساس ناامنی و خجالت داشتم که صورتم را همیشه می پوشاندم. همیشه به رویایم فکر می کردم ولی هرگز تصورش را نمی کردم روزی برسد تا خط تولید پوشاک خود را داشته باشم."

اکنون این زنان جوان به حمله کننده های خود نشان دادند که دیگر خود را پنهان نمی کنند و به گزارش پرشین وی شایستگی داشتن یک زندگی خوب را دارند.
روپا نام فامیلی اش را از نام خود حذف کرده است، چرا که پدرش پس از اسیدپاشی نامادری اش به او، از همسرش(نامادری) حمایت کرد و سپس روپا با یک کمپانی خیریه برای جلوگیری از حملات اسیدی متحد شد و تصمیم گرفت برای دادخواست عدالت خودش و دیگر قربانیان فعالیت کند.


این کمپانی خیریه که بیشتر افراد آن را نجات یافتگان از اسید پاشی تشکیل می دهند، به آنها کمک می کند تا به زندگی اجتماعی بازگردند و خود باوری خود را بدست آورند.

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:02
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت

آرمادیلو که برخی به فارسی آن را زرهنواری میگویند، نوعی گورکن بومی آمریکای جنوبی است که شیوه دفاعی منحصربهفرد خود را مدیون پوشش بیرونی زرهمانندش است...


آرمادیلو که برخی به فارسی آن را زرهنواری میگویند، نوعی گورکن بومی آمریکای جنوبی است که شیوه دفاعی منحصربهفرد خود را مدیون پوشش بیرونی زرهمانندش است.
آرمادیلو که برخی به فارسی آن را زرهنواری میگویند، نوعی گورکن بومی آمریکای جنوبی است که شیوه دفاعی منحصربهفرد خود را مدیون پوشش بیرونی زرهمانندش است.


آرمادیلو بهدلیل جنگلزدایی و شکار غیرقانونی در تنها مسکن طبیعیاش که در شمالشرقی برزیل واقع شده، در معرض خطر انقراض قرار دارد و مسوولان برگزاری رقابتهای جامجهانی فوتبال ۲۰۱۴ در برزیل برای توجه عموم مردم به این خطر، این پستاندار را بهعنوان نماد این رقابتها انتخاب کردهاند.

البته دلیل دیگر انتخاب آرمادیلو برای نماد بازیهای امسال این است که این پستاندار وقتی احساس خطر میکند، خودش را کاملا جمع میکند و به شکل یک توپ زرهپوش در میآید که میتوان آن را با یک دست گرفت!
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 12:00
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

هنگام گیر کردن در یک ساختمان در حال سوختن اولین چیزی که به ذهن انسان می رسد پیدا کردن یک کپسول آتش نشانی است تا بتواند راه خروج را پیدا کند. همچنین باید وسایل دیگری مانند...


هنگام گیر کردن در یک ساختمان در حال سوختن اولین چیزی که به ذهن انسان می رسد پیدا کردن یک کپسول آتش نشانی است تا بتواند راه خروج را پیدا کند. همچنین باید وسایل دیگری مانند ماسک و تلفن همراه و چراغ قوه را نیز به همراه داشت که عملا نگه داشتن همه آن ها با هم غیر ممکن است.

"هوآنگ جونگ جیو" دستگاهی طراحی کرده است که مشکلات این چنینی را از بین می برد. این وسیله یک اسلحه است که همه نیازهای ضروری در زمان آتش سوزی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سریعتر و با ایمنی بیشتر از محل حادثه دور شوید.


این وسیله ترکیبی از ماسک، کپسول آتش نشانی، تلفن همراه و چراغ قوه است. برای فرار از آتش ماسک را روی صورتتان بگذارید و با گفتن شماره دستگاه به صورت خودکار شما را به مرکز مورد نظر متصل می کند همچنین با قسمت دوم دستگاه می توانید مسیر را باز کرده و از ساختمان خارج شوید.

حمل این دستگاه بسیار آسان است و طبق بررسی هایی که روی نمونه های اولیه صورت گرفته است احتمال زنده ماندن یک فرد در آتش سوزی با کمک این دستگاه 2 برابر بیشتر خواهد بود. جشنواره های مختلف در مورد امنیت و ایمنی این وسیله را به عنوان یکی از برترین طرح ها اعلام کرده اند.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:57
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت

در میان افراد جامعه حتما دوست یا اشنایی دیده اید که صورتشان پر از خالهای طبیعی باشد. خوب جای تعجب نیست یک پدیده کاملا طبیعی بنظر می رسد اما روز پنج شنبه هفته ...


در میان افراد جامعه حتما دوست یا اشنایی دیده اید که صورتشان پر از خالهای طبیعی باشد. خوب جای تعجب نیست یک پدیده کاملا طبیعی بنظر می رسد اما روز پنج شنبه هفته گذشته طبق روال هر روز برنامه بدنهای عجیب از شبکه تلویزیونی پخش شد که در ان خانمی نشان داده شد که بدنش از پر از حبابهایی به شکل تومور بود.گویی هزاران تومور سرتاسر بدن خانم را فرا گرفته بود.خانم شارلوت هاوکینز جزو نوادر مادربزرگانی است که مبتلا به عارضه نوروفیبروماتوسیس نوع 1 است.


خانم هاوکینز در اوان جوانی بسیار زیبا بود اما برای اولین بار در سن 15 سالگی حبابی به شکل تومور در پشت او ظاهر شد.او زیاد توجهی نکرد و از نتیجه وحشتناک ان بی خبر بود. کم کم حبابها زیاد و زیادتر شد به طوری که تمامی نواحی پشت، دستان و صورت خانم را فرا گرفت.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:54
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

ایرلاین ایر چاینا اخیرا بوئینگ ۷۴۷-۸، طویلترین هواپیمای جهان را در پروازهای خود عملیاتی کرده است. این هواپیما در مسیر پروازی پکن – چنگدو خدمات ارائه می کند. با توجه به طول ۷۶.۴ متر، بوئینگ ۷۴۷-۸ توانایی حمل ۳۶۵ مسافر با بیشینه دامنه پرواز ۱۴ هزار و ۸۱۵ کیلومتر را دارد. ایر چاینا نخستین شرکت هواپیمایی داخلی چین محسوب می شود که این هواپیما را به خدمت گرفته است. این ایرلاین هفت فروند بوئینگ ۷۴۷-۸ سفارش داده است و تحویل این هواپیماها در پایان سال ۲۰۱۵ تکمیل می شود.

طویلترین بوئینگ جهان

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:52
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 19
» بازديد ديرور : 1
» بازديد ماه گذشته : 11468
» بازديد سال گذشته : 12970
» كل بازديد : 15575

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 52.91.39.106
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی