خودرو آنلاین

خودرو آنلاین
خودرو آنلاین
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

بر اساس پژوهشهای انجامشده یک شرکت آمریکایی، مردم از تلفن همراهشان به طور متوسط برای انجامدادن 221 فعالیت در روز استفاده میکنند...


بر اساس پژوهشهای انجامشده یک شرکت آمریکایی، مردم از تلفن همراهشان به طور متوسط برای انجامدادن 221 فعالیت در روز استفاده میکنند.
مطالعه جدید روی 2000 کاربر گوشی هوشمند نشان داد آنها به طور متوسط هر روز صبح ساعت 7:31 گوشیشان را نگاه میکنند تا رسانههای اجتماعی و ایمیلهایشان را بررسی کنند. همچنین، اکثر مردم پیش از این که از رختخواب بیرون آیند، آبوهوا را با استفاده از تلفنشان بررسی میکنند، اخبار را میخوانند و به یکی از دوستانشان یک یا دو پیام میفرستند.

افزون بر این، در این پژوهش مشخص شد افراد با استفاده از تلفن همراه، زمانهای قطارها را بررسی میکنند، فعالیتهای بانکیشان را انجام میدهند و صبح اول وقت اینستاگرام خود را بررسی میکنند.
این تحقیق توسط آژانس بازاریابی Tecmar انجام شد و به گفته مقامات آن، بسیاری از مردم متوجه نیستند در روز چند بار گوشیهایشان را بررسی میکنند یا این که از آن برای انجام مسئولیتی ساده استفاده میکنند.

بر اساس نتایج حاصله، کاربران به طور متوسط بیش از 1500 بار از تلفنشان برای انجام مسئولیتهای مختلف از جمله ارسال ایمیل، انجام بازیهای رایانهای و بررسی رسانههای اجتماعی استفاده میکنند و به طور میانگین، روزانه سه ساعت و 16 دقیقه را به تلفن همراهش اختصاص میدهند.

در نتیجه تقریبا یک روز کامل در هفته به استفاده از تلفن همراه سپری میشود و جای تعجب نیست که از 10 کاربر چهار تن اعتراف کردهاند بدون گوشیهایشان احساس سردرگمی میکنند. بسیاری از کاربران نیز اعتراف کردهاند بدون این که خود متوجه شوند از تلفنهایشان استفاده میکنند و دو سوم از آنها بدون فکر قبلی از طریق تلفن همراهشان وارد رسانههای اجتماعی میشوند.
از هر 10 تن چهار نفر نیز اعلام کردهاند که حداق یک بار بدون فکرکردن و به صورت خودکار ایمیلهاشان را از طریق گوشیشان بررسی کردهاند.

بر اساس این مطالعه، گوشیهای هوشمند هماکنون جای رایانهها و لپتاپ را گرفتهاند. خرید غذا به صورت آنلاین در حال حاضر بیشتر از طریق گوشی و نه رایانه رومیزی یا لپتاپ انجام میشود. با این حال، مردم برای بررسی نقشهها به طور مساوی از تلفن و رایانه رومیزی استفاده میکنند و کاربران به طور متوسط چهار بار در روز با استفاده از هر دوی این سیستمها نقشهها را بررسی میکنند.

امتیاز : نتيجه : مجموع 7 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:48
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت

جنیفر لوپز خواننده 45 ساله هالیوودی در حالی از کنسرتش در سنگاپور به امریکا بازگشت که لباس های زمستانی بر تن داشت...


جنیفر لوپز خواننده 45 ساله هالیوودی در حالی از کنسرتش در سنگاپور به امریکا بازگشت که لباس های زمستانی بر تن داشت.
او بعد از یک سفر 18 ساعته هوایی وارد نیویورک شد و یک پالتو پوست با آستین های بافتنی همراه شلوار جین پوشیده بود و مثل همیشه آرایش بسیار کم و موهای ساده ای داشت.


جنیفر لوپز به محض ورود به لیموزین اختصاصی اش تصویری از خود در اینستاگرام قرار داد و نوشت : ” یک قدم نزدیکتر به خانه! ” ساعاتی بعد وی تصویری از دختر 6 ساله اش قرار داد که لباس ها و عینک او را پوشیده است.
او در توضیح این تصویری نوشت : ” این اتفاق وقتی من خواب بودم افتاده ” شباهت دختر 6 ساله این خواننده محبوب به وی قابل توجه است.امتیاز : نتيجه : مجموع 8 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:46
توسط سینا | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت

یک جوان چینی که با خرید ۹۹ گوشی آیفون ۶ از دختر مورد علاقهاش خواستگاری کرده بود، پاسخ منفی گرفت.
به مناسبت فرا رسیدن روز مجردان در چین، پسر جوانی فرصت را مغتنم شمرد تا از دختر مورد علاقهاش خواستگاری کند.

ایسنا نوشت: وی برای اینکه دختر مورد علاقه خود را تحت تاثیر قرار دهد ۹۹ گوشی آیفون ۶ خرید و آنها را به شکل یک قلب روی زمین چید. او تصور میکرد درست کردن این قلب آیفونی تنها برایش ۸۲ هزار دلار هزینه داشته باشد و هرگز فکر نمیکرد شنیدن جواب منفی دختر مورد علاقهاش به قیمت از دست دادن تمام رویاهایش تمام شود.

هنوز تقاضا برای خرید آیفون در چین بالاست و این جوان بدشانس بیش از این متحمل ضرر مالی نمیشود!


امتیاز : نتيجه : مجموع 13 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:43
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت

مارک زاکربرگ بنیانگذار فیسبوک علاقه وافری به یک نوع تیشرت دارد.
در عمده تصاویر منتشره از این پولدار جوان، وی با یک تیشرت خاص دیده میشود؛ تیشرتی که لقب مارک زاکربرگ به خود گرفته است.

در سال ۲۰۰۸، مجله فوربس او را جوانترین میلیاردر که ثروتش را شخصا کسب کرده معرفی کرد و ثروت او را یک و نیم میلیارد دلار تخمین زد. هماکنون وبگاه فوربس، داراییهای وی را 6.9 میلیارد دلار اعلام کرده است.
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:40
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت

حافظ ناظری:میخواهم با موسیقی انقلابی عاشقانه بهپا کنم


حافظ ناظری فرزند شهرام ناظری استاد موسیقی ایرانی که دو آلبومش «ناگفته» و «بعد یازدهم» در صدر پرفروشهای آمریکا قرار دارد از اینکه صدایش در جهان شنیده میشود ابراز خوشحالی میکند و میگوید این موفقیت برای ایران است نه فقط برای او.

به نقل از ادیشن اینترنشنال، حافظ ناظری که در سن نوزده سالگی برای تحصیل در رشته موسیقی به نیویورک رفت، میدانست که میخواهد کارهای بزرگ انجام دهد. حالا یک دهه بعد، این آهنگساز کلاسیک ایرانی با آلبومی پرفروش که شامل همکاری با 38 موسیقیدان برنده جایزه گرمی میشود در صدر قرار گرفته است.

ناظری میگوید: من ایران را به امید ساخت موسیقی ای ترک کردم که بتواند با تمام جهان ارتباط برقرار کند و بُعد دیگری از فرهنگ و تاریخ کشورم را نشان دهد. من به این امید به نیویورک آمدم که بتوانم دو فرهنگ را با هم توامان کنم و محصولی جدید تولید کنم که دیگر نه شرقی است و نه غربی.

به نظر میرسد او در راه به تحقق رساندن این هدف خود موفق بوده است. آلبوم اول ناظری که «ناگفته: پروژه سمفونی مولانا» نام دارد، دوبار به رتبه اول بیلبورد موسیقی کلاسیک ایالات متحده دست یافت که اولین باری است که یک ایرانی موفق به انجام این کار میشود. ناظری گفت: وقتی که شماره یک باشی معنیاش این است که دنیا حالا دارد به صدایت گوش میکند. این افتخاری فوقالعاده برای من است، اما احساس میکنم که این به تنهایی درباره من نیست. این موفقیت برای ایران است، نه برای من.

حافظ ناظری (پسر شهرام ناظری) میگوید هنگام بزرگشدن در ایران، بسیار خوششانس بود که در خانوادهای که ریشههای قوی موسیقایی داشت به دنیا آمد. او گفت: من این فرصت را داشتم که در خانهای بزرگ شوم که به نحوی مرکز تمام موسیقیدانان، شاعران و فیلسوفان بزرگ بود و سازهای موسیقی اسباببازیهای من بودند.

شهرام ناظری، پدر حافظ که همراه پسرش در آلبوم او نیز همکاری دارد، یکی از معروفترین و دوستداشتنیترین موسیقیدانان کلاسیک ایران است و به گفته خود ناظری یکی از بزرگترین معلمان اوست. او میگوید: لحن صدای پدرم و مدل خواندن او بسیار خاص است. او 40 سال پیش و با استفاده از اشعار مولانا در موسیقی کلاسیک ایرانی برای اولین بار، بسیاری از قواعد خوانندگی ایرانی را شکست و سبک خود را به وجود آورد.

این گزارش می افزاید: آثار مولانا شاعر و فیلسوف قرن سیزدهم، تا کنون به بسیاری از زبانهای زنده دنیا ترجمه شده است و از بسیاری از مرزهای نژادی و جغرافیایی فراتر رفته است. بسیاری از اشعار او روی عشق و مخصوصا عشق الهی تمرکز میکنند و برای ناظری، مانند پدرش، این عشق در بیان موسیقی خانه خود را پیدا میکند.

او میگوید: به نظر من موسیقی صدای جهان است. موسیقی این قدرت را دارد که وارد قلب انسان شود. اگر واقعا موسیقی را بشنوید، مهم نیست که چه باشد، با شما ارتباط برقرار میکند و بدون توجه به اینکه چه پیشزمینهای داشتهاید و یا متعلق به چه دین و آیینی هستید، آن را دوست خواهید داشت. من میخواهم انقلابی با موسیقی به پا کنم، انقلابی با عشق نه هرج و مرج و خونریزی. قدرت بزرگ دیگری نیز در دنیا وجود دارد که قدرت عشق و موسیقی است و من دوست دارم این قدرت، صدای ما در عصر امروزی باشد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:37
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت

این خانم جراحی زیبایی کرد تا زیبا شود اما … +عکس
ایران ناز، معمولا انسان ها برای زیباتر شدن و یا رفع مشکلی که در زیبایی خود می بینند عمل های زیبایی را انجام می دهند ولی این بار زنی را مشاهده میکنید که واقعا مشخص نیست تصمیم او برای انجام عمل جراحی و بزرگ کردن لب های خود چه چیزی بوده است!!امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:35
توسط سینا | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت


مورن بارانس زنی است که توانست به عنوان زیباترین زن چاق جهان انتخاب شود.

ین مسابقه جالب با عنوان چاقی و زیبایی برگزار شده بود.

در این مسابقات40 زن شرکت کرده بودند. شرط حضور در این مسابقه داشتن وزنی بین 80 الی 120 کیلوگرم بوده است.

در پایان این مسابقه مورن بارانس به عنوان زیباترین زن این دوره از مسابقات انتخاب شد.امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:32
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت

این دو خواهر به طرز عجیب و غریبی علاقه به خوردن خوراکی های غیر عادی و غیر طبیعی مانند شمع،کتاب و ورق هستند ،انها تا کنون بیش از سیصد قلم شمع بلعیده اند !
دو خواهر دارای شهرتی عجیب به خاطر خوردن خوراکیهای غیر عادی هستند. دو خواهر دوقلوی 50 ساله مبتلا به بیماری روانی پیکا هستند که نوعی اختلال است که در نتیجه آن افراد مواد غذایی غیر خوراکی به عنوان غذا مصرف میکنند.
گفتنی است، یکی از این دو خواهر اعتیاد به خوردن شمع و دیگری اعتیاد به خوردن کتابهای قدیمی دارد.
بررسیها نشان میدهند، خواهری که اعتیاد به خوردن شمع دارد تا به حال 300 عدد شمع در طول عمر خود خورده است.
او هر روز عادت دارد در مواقعی که دچار استرس و اضطراب می شود یک الی 2 سانتیمتر شمع بخورد.
خواهر دیگر که علاقه به خوردن کاغذ دارد، هر روز کاغذها را به صورت ورق ورق با قیچی بریده و آنها را میخورد.
از جمله نکات غیر قابل باور عدم بروز هیچ نوع مشکل سلامتی برای این دو خواهر با این عادتهای غیر عادی است.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ساعت 11:29
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ساعت 19:50
توسط سینا | تعداد بازديد : 1 | لينك ثابت


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ساعت 19:48
توسط سینا | تعداد بازديد : 2 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» *(میم مثل مرد)* (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۶)
» موفقیت در هر سنی چه معنی می دهد؟+++++++++++ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۴)
» اتفاق جالب در سونوگرافی از زن باردار (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۱)
» شش ماه زندگی یک دختر با ببر (+عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸)
» دانستنی جالب و طنز (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵)
» اسم شما چه رنگیه ؟ (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲)
» اولین عکس فضایی که از زمین گرفته شد بود! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۹)
» کشور کوچکی که اینترنت ان در رده سوم جهان است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶)
» هی باتوام دختر خانمی که.. (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۳)
» گوسفندی که به سگ گله تبدیل شده است (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰)
» رستورانی که تماما با اسکناس تزئین شده است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷)
» مدل موی پیرمردی؛ مخصوص کودکان بی ادب!!! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۳)
» زن 28 ساله ای که بخاطر درد شکمش را پاره کرد و بچه اش را بیرون آورد! + عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰)
» معماي فشنگ هاي شكارچي (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷)
» واقعا منو تحت تاثیر قرار داد (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵)
» این مرد عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد (عکس) (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱)
» این ماده شفاف از فولاد مقاومتر است+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸)
» ساط کبابخوری در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان! +عکس (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵)
» حمایت عاطفی افراد مبتلا به آلزایمر بسیار مهم است (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳)
» سریعترین قطار جهان رکورد روی ریل را شکست+تصاویر (شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰)
نويسندگان
» سینا (869)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 30
» بازديد ديرور : 1
» بازديد ماه گذشته : 11479
» بازديد سال گذشته : 12981
» كل بازديد : 15586

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 869
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 52.91.39.106
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی